Anna Lewandowska stawia na luksusowe dodatki. Na jej mikrotorebkę trzeba wydać całą pensję. Kożuchowska komentuje

Żona Roberta Lewandowska, choć nie należy do gwiazd, które obnoszą się ze swoją fortuną, od czasu do czasu lubi zaskoczyć markową stylizacją. Tak było tym razem. Fani są zachwyceni doborem dodatków.

Anna Lewandowska nigdy nie ukrywała, że lubi dobrze wyglądać. I nie chodzi tu oczywiście tylko o wysportowaną, smukłą i przede wszystkim zdrową sylwetkę, ale także o modne ubrania, niekoniecznie z najwyższej półki. Mimo że trenerka ma w swojej szafie kreacje z kolekcji najlepszych światowych projektantów, metka i cena nigdy nie były w jej przypadku wyznacznikiem trendów. Żona Roberta Lewandowskiego niejednokrotnie pozowała do zdjęć w ubraniach z sieciówek. A jej ostatnia stylizacja z dzianinowym kardiganem z falbanami za 200 złotych zrobiła prawdziwą furorę w sieci.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska wzięła udział w ulicznym proteście kobiet

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska pije napój w swetrze z sieciówki. W porównaniu do innych jej rzeczy nie kosztuje majątku 

Zobacz wideo Anna Lewandowska pochwaliła się nową fryzurą

Stylizacje "Lewej" raczej są zachowawcze, wyważone i stonowane. Trenerka rzadko decyduje się na modowe szaleństwo. Może to i lepiej. Widać, że Ania świetnie odnajduje się w klasyce. Jej modowe wybory utrzymane w tym klimacie zawsze zostają docenione przez fanów i krytyków. Z nietypowymi kombinacjami bywa różnie.

CZYTAJ TEŻ: Anna Lewandowska przemierza ulice w szerokim płaszczu. Nie wszystkim się podoba. Skrytykowano także jej oryginalne buty

Anna LewandowskaAnna Lewandowska w stylizacji z sieciówki. Internautki zachwycone: Ta sukienka ma piękny kolor

Anna Lewandowska zadaje szyku na ulicach Monachium. Uwagę przyciągają drogie dodatki

We wtorek Ania opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie zrobione na ulicach Monachium, do którego pozuje w typowej dla siebie stylizacji. Nie od dziś wiadomo, że trenerka jest ogromną fanką płaszczy. I tym razem postawiła na tego typu okrycie wierzchnie w swojej stylizacji. Ania ma na sobie melanżowy płaszcz, który zestawiła z drogimi dodatkami. Na zdjęciu widzimy mikrotorebkę z domu mody Dolce & Gabbana, która kosztuje około trzy tysiące złotych. Uwagę przyciągają też buty marki Prada w militarnym stylu, które kosztują około cztery tysiące złotych. 

Wśród osób, które doceniły stylizację Ani, znalazła się Małgorzata Kożuchowska:

Ale stylka superowa - napisała aktorka.

Fani żartowali również z torebki mini rozmiarów:

Co się mieści w tej minitorebce? - pytali pod zdjęciem. 

Ania odpowiedziała krótko i równie żartobliwe:

Klucze - czytamy. 

Zobaczcie zdjęcie. Podoba Wam się Ania w takim wydaniu? 

 
Więcej o: