Anna Lewandowska przemierza ulice w szerokim płaszczu. Nie wszystkim się podoba. Skrytykowano także jej oryginalne buty

Uśmiechnięta Anna Lewandowska zapozowała do zdjęcia w jesiennej stylizacji. Część obserwatorów stwierdziła, że zestawieniu brakuje dobrego gustu. Czy słusznie?

Anna Lewandowska podzieliła się z fanami stylizacją na chłodniejsze dni. Popularna trenerka zestawiła ze sobą kilka modnych dodatków. Jednak nie wszyscy zachwycili się pomysłem celebrytki. Część internautów jest zdania, że poszczególne części garderoby kompletnie do siebie nie pasują. Czy rzeczywiście stylizacja Lewandowskiej wypadła aż tak źle?

Zobacz wideo Anna Lewandowska pochwaliła się nową fryzurą

Anna Lewandowska chwali się jesienną stylizacją - trafiona?

Żona Roberta Lewandowskiego na jesienny spacer skomponowała zestaw w stylu sportowej elegancji. Wybór padł na oversizowy płaszcz w beżowym kolorze, czapkę z daszkiem, ciemną bluzę i jeansy oraz, do przełamania luzu, elegancką torebkę. Jednak największą uwagę przyciągają buty trenerki - hit czy kit? Zdania są podzielone.

 

Część obserwatorek zachwala przedstawioną przez Lewandowską propozycję, stwierdzając, że jest idealna na obecne warunki pogodowe, a buty przypominają najnowsze modele Balenciagi.

Styl i klasa.
Bardzo lubię pani styl!
Czy buty to Balenciaga?
Kochana, wyglądasz rewelacyjnie - czytamy w komentarzach.

Wśród wielu wypowiedzi pojawiły się również takie, które uważają kreację Anny za kompletnie nietrafioną.

Strój akurat do lasu na grzyby.
Płaszcz ze starszej siostry? Dużo za duży.
Zwykły płaszcz, jakich wiele. Buty szpetne - dodaje druga część internautów.

Joanna KoroniewskaJoanna Koroniewska w czerwonej balowej sukni od znanych projektantów

Jak widać, ubiór wywołał niemałą dyskusję w komentarzach. Czy rzeczywiście Lewandowskiej tym razem coś nie wyszło? Nam się wydaje, że wszystko pozostaje kwestią gustu. Przeglądając oferty sklepów od razu zauważymy, że przyduże płaszcze i podobne botki są hitem sezonu.

Więcej o: