Anna Lewandowska wypoczywa w górach. Urlop w luksusach? Ależ nie! Wiemy, ile kosztuje domek, który wynajęła

Chociaż wydawać by się mogło, że Anna Lewandowska rzadko robi sobie przerwę od obowiązków, trenerka niedawno wybrała na szybki wypad w góry. O dziwo, nie zdecydowała się wcale na największe luksusy, ale skromny i klimatyczny domek.

Anna Lewandowska wybrała się na weekendowy wypad do Kościeliska. Wygląda na to, że sportsmenka naprawdę wypoczęła, a wolne chwile wykorzystała na wyłączenie się w górach. O dziwo miejsce, w którym się zatrzymała nie było tak luksusowe, jak moglibyśmy się spodziewać. 

Anna Lewandowska wynajęła domek w Kościelisku. Ile kosztuje nocleg?

Anna Lewandowska wybrała się z przyjaciółką na weekendowy wypad do Kościelska. Mimo że pogoda nie rozpieszcza, trenerka była wyraźnie zachwycona pobytem, a fotki w otoczeniu natury pozwalały myśleć, że Ania miała czas na wyciszenie i błogie chwile w sprzyjających do tego okolicznościach.

Sprawdź: Sportowe buty do biegania od marki Reebok!

 

Nie obyło się bez komentarzy obserwatorek Lewandowskiej, które zarzucały jej, że decyzja Trybunału Konstytucyjnego i codzienne protesty nie powinny być przez nią ignorowane w imię własnych potrzeb i wypoczynku. Ania szybko odpowiedziała na komentarze i odniosła się do całej sytuacji.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska skomentowała wyrok Trybunału Konstytucyjnego

Okazało się, że szybki wyjazd w góry okazał się również okazją, by na chwile zmienić otoczenie, w którym spędza czas Lewandowska. Trenerka zdecydowała się na nieszczególnie luksusowe - przynajmniej jak na nią - domki z widokiem na malownicze góry. Spędzona w nim noc kosztuje około 370 złotych.

Zobacz też: Anna Lewandowska padła ofiarą oszustów. Chcieli zarobić na jej wizerunku. "Proszę, zgłaszajcie to"

Anna Lewandowska wypoczynekAnna Lewandowska wypoczynek instagram.com@annalewandowskahpba

Skorzystacie z jej polecenia?

Anna Lewandowska skrytykowana za stylizacjęNowa stylówka Anny Lewandowskiej podzieliła internautów. "Jak wiejskie gumowce"

Zobacz wideo Klara Lewandowska ogląda kreskówkę, w której postacią jest jej tata
Więcej o: