Siostra Julii Wieniawy stworzyła grafikę nawiązującą do decyzji TK. Aktorka nie kryła dumy. "Moja mądra, młodsza siostra"

Julia Wieniawa rzadko wyciąga na światło dzienne tematy rodzinne, ale ostatnio na swoim profilu udostępniła post młodszej siostry. Była z niej bardzo dumna, bowiem nastolatka odniosła się do wyroku Trybunału Konstytucyjnego.

Julia Wieniawa otwarcie manifestuje swoje poglądy. Ostatnio podczas finału "Tańca z Gwiazdami" okazała wsparcie protestującym kobietom, malując sobie na ręku czerwoną, symboliczną błyskawicę. Za podobną postawę pochwaliła swoją siostrę, 15-letnią Wiktorię, która stworzyła specjalną grafikę nawiązującą do decyzji Trybunału Konstytucyjnego.

Julia Wieniawa udostępniła wpis siostry dotyczącą wyroku Trybunału Konstytucyjnego

Julia Wieniawa rzadko w mediach społecznościowych w jakikolwiek sposób nawiązuje do tego, co dzieje się w jej domu. Wiadomo, że rodzice aktorki rozstali się, kiedy była dzieckiem. Obydwoje założyli nowe rodziny, a to oznacza, że aktorka ma jeszcze trzy młodsze, przyrodnie siostry – Wiktorię i Kornelię ze strony matki oraz Alicję ze strony ojca. Ostatnio udostępniła na swoim profilu na Instagramie grafikę stworzoną przez pierwszą z nich. Dziewczyna mimo młodego wieku i zupełnie innych zainteresowań niż starsza siostra jest z pewnością utalentowana, bowiem prace 15-latki wyglądają naprawdę profesjonalnie. 

15-letnie Wiktoria wyraźnie zaangażowała się w wydarzenia, które obecnie mają miejsce w Polsce. Wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji skomentowała następująco:

 
Poświęć czas i edukuj się na temat strasznej sytuacji, która obecnie ma miejsce w Polsce. Nasze prawa są nam odbierane i nie możemy do tego dopuścić - opatrzyła zdjęcie Wiktoria.

Julka, jak przystało na przykładną starszą siostrę, wsparła 15-latkę i udostępniła jej pracę na swoim InstaStories.

Moja mądra, młodsza siostra - podpisała Wieniawa.

Wiedzieliście, że Julka ma siostrę?

Zobacz też: Nie tylko kobiety strajkują. Szyc, Szpak, Makłowicz ruszyli na protesty. "Pan Robert to jest gość"

Zobacz wideo Julia Wieniawa opowiedziała o początkującej w show-biznesie siostrze. „Boję się”
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.