Anna Lewandowska została twarzą świątecznej kampanii marki Apart. Dołączyła do Julii Wieniawy i Małgorzaty Sochy

Już wiadomo, kto został trzecią gwiazdą świątecznej kampanii Apartu. Marka postawiła na Annę Lewandowską!

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Małgorzata Socha i Julia Wieniawa wystąpiły razem w spocie oraz sesji reklamującej najnowszą, świąteczną kolekcję marki Apart. Wiadomo było, że do pań ma dołączyć jeszcze jedna, wielka gwiazda. Już wiadomo, że chodziło o Annę Lewandowską, którą teraz możemy zobaczyć w baśniowej scenerii, na jaką w tym roku postawiła marka.

Julia Wieniawa w kampanii ApartMałgorzata Socha w świątecznej kampanii marki Apart. Teraz dołączyła do niej Julia Wieniawa

Anna Lewandowska została twarzą marki Apart

W tym roku do świątecznej kampanii reklamowej Apart zaprosił aż trzy gwiazdy, w tym także Annę Lewandowską. Trenerka, bizneswoman, matka oraz sportowiec, która motywuje i inspiruje setki tysięcy kobiet w Polsce, jak również za granicą. W najnowszej kampanii marki Anna Lewandowska pokazuje swoje nieznane nam dotąd oblicze.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska APART materiały prasowe

Tej zimy Apart tworzy bajkowy świat, w którym magiczną atmosferę tworzą nie tylko stylizacje Anny Lewandowskiej, ale także piękne detale. Za zdjęcia odpowiedzialny jest Marcin Tyszka, który w swoich kadrach świetnie pokazał najpiękniejsze biżuteryjne nowości. Blask srebra, złota i diamentów przeplata się z błyskiem świątecznych dekoracji i zimowej aury. Anna Lewandowska słynie z zamiłowania do mody i luksusu. W kampanii prezentuje ekskluzywne wzory z brylantami, które swobodnie, w zależności od okazji, zamienia na bardzo modowe dodatki ze złota i srebra. Zobaczcie zresztą sami.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska APART materiały prasowe

Więcej zdjęć Anny Lewandowskiej z najnowszej kampanii marki Apart zobaczycie w naszej galerii.

Zobacz wideo Klara Lewandowska ogląda kreskówkę, w której postacią jest jej tata
Więcej o: