Anna Lewandowska trenuje w domowej siłowni. Nie zauważyła, że z tyłu skacze Klara? Dobrze widać jej buzię

Anna Lewandowska wrzuciła fragment swojego treningu na Instagram. Uwagę wszystkich zwróciła jednak jej starsza córka Klara.

Anna Lewandowska nie byłaby sobą, gdyby na Instagramie nie pochwaliła się nowym treningiem. Wrzuciła krótkie nagranie wideo, na którym widać, jak pracuje nad swoim pośladkiem - w klęku podpartym wypycha jedną obciążoną ciężarkiem nogę do góry. Miłośnicy ćwiczeń na pewno docenią taką propozycję, ale wszyscy inni zwrócili uwagę na co innego. W tle widać bowiem skaczącą radośnie Klarcię.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska chce zatrudnić nianię. W Monachium nikt nie pomaga jej przy dzieciach

Zobacz wideo Klara Lewandowska ogląda kreskówkę, w której postacią jest jej tata

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary

Do tej pory Anna Lewandowska pilnie chroniła prywatności swoich córek. Mimo że Klara skończyła już trzy lata, to jeszcze nigdy nie widzieliśmy jej twarzy (prócz niewielkich fragmentów). Rodzina Lewandowskich jest konsekwentna w swoim postanowieniu i nie ma zamiaru ujawniać, jak wyglądają córki. Tym razem jednak Anna zrobiła drobny wyjątek, niewykluczone, że przez nieuwagę. Na nagraniu z treningu widać bowiem, jak skacząca na jednej nodze Klarcia, odwraca się.

Ania, wybacz, ale skupiłam się na słodkiej dziewczynce, która podskakiwała radośnie - napisała jedna z fanek.
Klarka moja - odpowiedziała Anna.
Klara, jak słodko sobie tam podskakuje - dodała inna fanka.
 

Edyta GórniakEdyta Górniak zaprzecza swoim wypowiedziom i straszy kolegów z branży prawnikiem. "Wy barany bezmyślne"

Trudno się nie zgodzić z tymi opiniami. Widać, że dziewczynkę rozpiera energia. Anna Lewandowska już wiele razy pokazywała, że Klara uwielbia aktywnie spędzać czas i często towarzyszy rodzicom podczas ćwiczeń. Od razu widać, po kim odziedziczyła geny.

Zobacz też: Anna Lewandowska pokazała twarz Laury. Opublikowała rodzinną fotografię. "Już 6 miesięcy we czwórkę"

Więcej o: