People's Choice Awards 2020. Mimo pandemii gwiazdy brylowały na ściance. Jennifer Lopez jak zwykle zjawiskowa

W niedzielę w Los Angeles odbyło się rozdanie nagród People's Choice Awards. Nie było publiczności, jednak gwiazdy dopisały.

Z wiadomych względów wiele wydarzeń show-biznesowych tym roku zostało odwołanych lub przeniesionych do internetu. Nie było inaczej podczas niedzielnego rozdania nagród People's Choice Awards, które widzowie mogli oglądać jedynie online. Po raz pierwszy statuetki wręczono bez udziału publiczności, a także bez występów artystów na żywo. Mimo tego sporo gwiazd przybyło do specjalnie zaaranżowanego studia i odebrało swoje nagrody.

Gwiazdy na People's Choice Awards 2020

Gala People's Choice Awards została zorganizowana z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa. Każdy uczestnik wcześniej musiał poddać się testowi na COVID-19, a także podczas gali zachowywać bezpieczną odległość pomiędzy innymi. Wśród zebranych gwiazd najbardziej lśniła Jennifer Lopez, która pojawiła się w czerwonej, rozkloszowanej sukience marki Christiana Sirlano. Stylizację uzupełniła butami na obcasie, a także kopertówką w kolorze sukienki.

 

Na imprezę wybrała się również Mandy Moore. Aktorka jest w ciąży, co doskonale podkreśliła w swojej długiej, obcisłej sukience. Sama zainteresowana nie ukrywała podekscytowania przed galą.

Pierwsze rozdanie nagród z dzieckiem. Dziękuję wszystkim, którzy na mnie głosowali i pozwolili mi odebrać nagrodę People's Choice. Wielkie podziękowania także dla osób prowadzących program za to, że pozwolili nam uczestniczyć i świętować noc w tak bezpieczny i bezstresowy sposób- czytamy na jej Instagramie.
 

Demi Lovato na ten wieczór miała przygotowanych kilka stylizacji, jednak na ściance zdecydowała się pozować w ciemnopomarańczowym kombinezonie pełnym cekinów.

Demi LovatoDemi Lovato EAST NEWS

Więcej zdjęć z tegorocznego rozdania People's Choice Awards zobaczycie w naszej galerii.

Zobacz wideo Sandra Kubicka: Podążam drogą Jennifer Lopez. Gdy przejdę na emeryturę, chciałabym opisać moje życie w książce
Więcej o: