Paulina Holtz pozuje z ciążowym brzuchem. "Dłużej już chyba nie da się tego ukryć". Internauci gratulują

Paulina Holtz opublikowała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Fani aktorki gratulują, jednak czy przypadkiem się nie pospieszyli?

Paulina Holtz jest jedną z tych gwiazd, które trzymają swoje życie prywatne w tajemnicy. Gwiazda "Klanu" unika show-biznesu i raczej nie zobaczymy jej na branżowych imprezach czy celebryckich ściankach. Na swoim Instagramie zebrała grono stałych obserwatorów, którym co jakiś czas zdradza urywki ze swojej codzienności. Ostatnio opublikowała bardzo intrygujące zdjęcie. Aktorka pozuje na nim z dużym ciążowym brzuchem. Powinniśmy gratulować?

Zobacz wideo Jak czuła się w ciąży Kurdej-Szatan?

Paulina Holtz opublikowała zdjęcie z ciążowym brzuchem. Internauci gratulują

Aktorka jest mamą dwóch uroczych córek - Tosi i Marcysi. Czy już niedługo na świecie pojawi się kolejne dziecko 43-letniej Pauliny? Holtz opublikowała zdjęcie, na którym widać ciążowy brzuszek.

No dobra, dłużej już chyba nie da się tego ukryć... #christmasbody osiągnięte, jestem bombką - napisała rozbawiona całą sytuacją.
 

W hasztagach pojawiły się takie wyrazy jak #ciąża, #dieta czy #praca. Czy ten ostatni oznacza tylko nową rolę w teatrze? Obserwatorzy Pauliny nie są do końca pewni i już zalali ją falą gratulacji.

Piękna bombka.
Gratulacje, zdrówka!
Gratulacje. Zdrowia dla mamy i dzidzi.
Ogromne gratulacje - pisali pod zdjęciem.

Jeden z komentujących wprost pisze, że aktorka nie jest w ciąży, a to tylko kolejna rola.

To teatralna ciąża, ale mimo wszystko gratuluję - czytamy.

Wielu obserwatorów nie zorientowało się, że może chodzić tylko o pracę. Z pewnością zdziwią się, jak na kolejnych zdjęciach Paulinie nie będą towarzyszyć ciążowe krągłości. Powinna ich wyprowadzić z błędu?

Więcej o: