Lara Gessler wrzuciła nowe zdjęcie córki. Słodka Nena smacznie śpi. Ma już dużo włosów. Geny po babci?

Lara Gessler opublikowała urocze zdjęcie Neny. Dziewczynka śpi i ma na sobie piękny komplecik.

Niespełna miesiąc temu Lara Gessler i Piotr Szeląg powitali na świecie córkę. Dziewczynka otrzymała nietypowe imię - Nena. Dumni rodzice chętnie chwalą się pociechą w social mediach, niemalże codziennie publikując kolejne jej ujęcia. W sobotę zrobiła to świeżo upieczona mama. Ależ musi być szczęśliwa!

Zobacz wideo

Lara Gessler wrzuciła nowe zdjęcie córki. Urocze

Nena nie ma nawet miesiąca, a widać, że rośnie jak na drożdżach. Lara chwali się najczęściej zdjęciami, jak córka śpi. To może świadczyć chyba o tym, że Nena jest bardzo spokojnym dzieckiem. Uwagę przykuwają włosy, które jak na trzytygodniowe dziecko są naprawdę długie. Może odziedziczyła geny po babci i w przyszłości będzie miała loczki?

Córka Lary Gessler, NenaCórka Lary Gessler, Nena screen Instagram @lara_gessler

Nena - znaczenie imienia

Zagadką dla fanów Lary była także inspiracja, która wpłynęła na decyzję o nadaniu córce tak wyjątkowego imienia, jak Nena. Gessler opublikowała w odpowiedzi zdjęcie okładki książki Małgorzaty Czyńskiej "Kobiety Witkacego. Metafizyczny harem" i opatrzyła je krótkim podpisem:

Inspiracja na imię dla córeczki pochodzi z tej książki. Żona Witkacego nazywana była Neną. Potem znalazłam to imię w kulturze rzymskiej i hebrajskiej - czytamy.

Pomysłowe?

Piotr Szeląg, Lara Gessler Mąż Lary Gessler opublikował zdjęcie córki. Fani: "Sama słodycz"

Więcej o: