Piotr Szeląg pokazał Larę Gessler w intymnym momencie. Jego żona karmi piersią małą Nenę

Z końcem października Lara Gessler ogłosiła, że na świat przyszło jej pierwsze dziecko. Para nie kryje szczęścia i chętnie dzieli się ujęciami małej Neny. Tym razem zobaczyliśmy intymne ujęcie, podczas którego córka Magdy Gessler karmi dziewczynkę piersią.

Lara Gessler niedawno podzieliła się wieścią o narodzinach córki, Neny. Razem z partnerem od kilku tygodni jest już w domu i informuje o kolejnych sytuacjach z ich życia. Tym razem Piotr Szeląg dodał ujęcie, na którym widać karmiącą mamę.

Lara Gessler karmi małą Nenę

Lara Gessler została mamą pod koniec października. Od tego czasu na jej profilu na Instagramie pojawiło się już kilka postów z dziewczynką. Zarówno córka restauratorki, jak i jej partner wydają się naprawę zachwyceni nową sytuacją i rolę, z którą muszą się zmierzyć. Mimo że jeszcze w trakcie trwania ciąży Lara informowała, że nie zamierza być "insta mamą", widać, że wyraźnie zmieniła zdanie. Co prawda na jej koncie w mediach społecznościowych na próżno szukać porad macierzyńskich, kobieta nie szczędzi fanom zdjęć z nowego etapu w życiu.

Zobacz też: Lara Gessler opowiedziała o szczegółach porodu. Zdradziła też, skąd pomysł na imię dla córki

Piotr Szeląg, Lara GesslerMąż Lary Gessler opublikował zdjęcie córki. Fani: "Sama słodycz"

 

Kilka dni przed porodem Lara i Piotr pokazali zdjęcia sugerujące podjęcie decyzji o małżeństwie. Jak widać świeżo poślubiona para ma za sobą naprawdę intensywny czas i wiele poważnych kroków. Nic nie wskazuje jednak na to, by w najbliższym czasie mogli liczyć na spokój - z pewnością opieka nad córką wymaga sporej uwagi i poświęcenia. Ostatnio jedną z takich chwil uwiecznił mąż Lary, który pokazał jak kobieta karmi córkę w ustronnym miejscu w domu. 

Lara GesslerLara Gessler wspomina poród. Zamiast znieczulenia wybrała gaz rozweselający

Lara Gessler z córkąLara Gessler z córką instagram.com@piotr.szelag

Co prawda zza pleców Lary wystaje jedynie fragment głowy Neny, jednak ułożenia ciała i brak koszulki sugeruje karmienie córki.

Urocze zdjęcie?

Zobacz wideo Lara Gessler: Moja mama jest jak narkotyk, może uzależniać i fascynować. Trzeba rozważnie korzystać z jej rad, żeby całkowicie nie odlecieć
Więcej o: