Lara Gessler z mężem i córką w Tatrach. Karmi Nenę piersią na łonie natury. Fani rozczuleni zdjęciem

Lara Gessler wybrała się z mężem i córką w Tatry. Na swoim Instagramie pokazała serię zdjęć z wyprawy, a także uwieczniła, jak karmi Nenę na łonie natury.

Lara Gessler chętnie obsypuje swój instagramowy profil zdjęciami małej Neny. Dziewczynka przyszła na świat pod koniec października i już jest gwiazdą sieci. Dumna Magda Gessler miała ostatnio okazję pierwszy raz spotkać się z wnuczką, a zdjęciem z rodzinnego spotkania pochwaliła się fanom. Fotografia, na której pozuje z Larą i Neną zebrała ponad 85 tysięcy polubień.

Lara Gessler zabrała męża i córkę na wycieczkę w Tatry

Lara Gessler i Piotr Szeląg zdecydowali się na rodzinną wyprawę w Tatry. Para razem z córką odwiedziła Dolinę Chochołowską, a zdjęcia z wycieczki pojawiły się na Instagramie 31-letniej restauratorki. W relacji mogliśmy zobaczyć zdjęcie ze spaceru, na którym dumny tata pcha wózek ze swoją niespełna miesięczną córką. Gessler uwieczniła także moment, w którym karmi piersią Nenę w otoczeniu malowniczych górskich krajobrazów.

Lara Gessler, Piotr Szeląg, NenaLara Gessler, Piotr Szeląg, Nena Instagram/lara_gessler

Zobacz wideo Lara Gessler pokazała pokój swojej córki

Internetowy album z wyprawy w Tatry został zwieńczony dwoma zdjęciami opublikowanymi na instagramowej tablicy. Na pierwszym z nich widzimy samą Larę, a drugiej Nenę, która odpoczywa w różowym śpiworze. Fotografia wyjątkowo przypadła fanom do gustu, a niektórzy z nich dopytywali o komfort podróży:

Co za słodycz.
Jaka słodka niunia.
Małe cudo.
Wózek dał radę? Nie trzęsło małą?
 

Lara zaspokoiła ciekawość internautów:

Nie, super się sprawdził. Mała pięknie spała całą drogę.
 

Urocze zdjęcie Neny opublikowała na swoim profilu także Magda Gessler.

Zobaczcie rodzinny wypad Lary i najnowsze zdjęcia jej córeczki. Trzeba przyznać, że Nena rośnie jak na drożdżach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.