Romantyczne wesele Jurasa i Anny Wasowskiej. Wśród gości Maff, ale najciekawsze jest to, kto był świadkiem. To znany raper!

W sobotę Łukasz "Juras" Jurkowski oraz Anna Wasowska wzięli ślub cywilny. Para zdecydowała się na niecodzienne wesele, które odbyło się na nadwiślańskiej plaży. Co ciekawe, jednym ze świadków pary był raper Sokół.

W minioną sobotę odbył się ślub Jerzego "Jurasa" Wrońskiego, kick-boksera i rapera oraz Anny Wasowskiej, PR menadżerki luksusowego domu mody w Warszawie. Para zdecydowała się powiedzieć "tak" w Urzędzie Stanu Cywilnego, a samo wesele odbyło się... na plaży.

Zobacz również najgorętsze śluby gwiazd:

Zobacz wideo

Wesele Jurasa i Anny Wasowskiej

Tego dnia panna młoda postawiła na dwie piękne kreacje. Pierwsza była bardzo delikatna, na cienkich ramiączkach i w elegancki sposób odsłaniała plecy Wasowskiej. Druga stylizacja była nieco bardziej zachowawcza i uroczo podkreślała brzuch przyszłej mamy. Anna bowiem jest już w 23. tygodniu ciąży.

Wesele odbyło się nad samą Wisłą. Z relacji gości widzimy, że było to bardzo luźne przyjęcie. Dookoła stały leżaki, wieczorem zapalono lampki, a największe zainteresowanie wzbudziły... dmuchane materace w kształcie zwierząt.

Wesele Jurasa i Anny WasowskiejWesele Jurasa i Anny Wasowskiej instagram/wasyland_official

Gwiazdy na weselu Jurasa i Anny Wasowskiej

Na ślubie i weselu pojawiło się sporo gwiazd z polskiego show-biznesu. Wśród gości znaleźli się m.in. Maffashion, Jessica Mercedes, Joanna Horodyńska czy Piotr Czaykowski. Świadkiem pary młodej był znany raper, Wojciech “Sokół” Sosnowski. Na swoim Instagramie dodał zdjęcie i życzył nowożeńcom wszystkiego dobrego.

Dziś z Kasią byliśmy świadkami na ślubie Ani i Jurka. Fajnie jak bliscy nam ludzie są szczęśliwi. Najlepszego!
 

Również życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

KB