Magda Gessler nagrywała kolejny odcinek "Kuchennych Rewolucji" w restauracji w Karpaczu. Nagle przed lokalem pojawił się Marcin Bustowski, który przez megafon zaczął nawoływać restauratorkę. Zarzucał jej, że promuje niezdrową żywność i kupuje w dużych, zagranicznych sieciówkach, zamiast wspierać lokalne rolnictwo i produkty. Wściekła Gessler wytrąciła mu z ręki smartfon, którym ten transmitował zajście na Facebooku.
Magda Gessler nagrywała odcinek "Kuchennych rewolucji", gdy do akcji wkroczył aktywista i niedoszły poseł Konfederacji. Odpalił transmisję na żywo, bo chciał skonfrontować się z restauratorką na oczach widzów. Czekał na Gessler przed knajpą. Gdy się pojawiła, zaczął zarzucać jej, że nie przeczytała dokumentów, które jej wysłał i nie odbierała telefonów. Dlatego teraz chciał spotkać się z nią osobiście. Udało się.
Na nagraniu zarzuca jej "trucie dzieci" i brak chęci, by zapoznać się z badaniami na temat wody w Karpaczu. Ta według niego ma być szkodliwa. Dodał również, że Gessler wykorzystuje w swoim programie niezdrową żywność z marketów, choć mogłaby zaopatrzyć się u lokalnych rolników.
Ja wszystkim gościom Karpacza odradzam tutaj przyjeżdżać, bo w żadnej gastronomii nie dostaniecie zdrowej żywności, tu jest wszystko kupowane w Tesco i Biedronce, największy syf, kiła i mogiła - wykrzykiwał na nagraniu Bustowski.
W ponad półgodzinnym wideo Bustowski przez cały czas wykrzykiwał w stronę Gessler zarzuty pod jej adresem i obraźliwe hasła. Na początku Magda nie reagowała, później zaczęła przesyłać buziaki do kamery, aż w końcu nie wytrzymała i wytrąciła mu telefon z ręki. Następnie zaczęła szarpać podłączony do niego kabel.
Agresywna Magda Gessler zniszczyła mi telefon, a koledze tak ciągnęła kabel, że wyrwała gniazdo z telefonu. Ta kobieta jest naprawdę niezrównoważona emocjonalnie. Skąd ona bierze surowce do programu? Taka była troskliwa w rozmowie i troszczyła się o dzieci. Prosiła o wysłanie dokumentów i mówiła mi, że się odezwie. Trzy miesiące czytała cztery kartki i się nie odezwała - napisał później Bustowski na Facebooku.
Restauratorka w końcu za namową ekipy "Kuchennych rewolucji" wróciła do lokalu. Marcin Bustowski zapowiedział przeciwko niej pozew.
Zobacz też: Magda Gessler w szoku planie "MasterChefa". W takich warunkach jeszcze nie pracowała
Daniel Martyniuk wpadł w tarapaty? Chodzi o jego słowa na temat Karola Nawrockiego
Był dziecięcą gwiazdą PRL-u. Porzucił aktorstwo i zamieszkał w Peru. Dziś ma nietypową profesję
Lekarz Trumpa wydał oświadczenie. Chodzi o czerwoną wysypkę na szyi prezydenta
Zarzucali im, że nie zaczynali od zera. Terrazzino przemówił po odcinku "TzG"
Szklana antresola i zachwycający widok zza okna. Tak wygląda dom Kayah we Włoszech
Pawłowski odpowiada na hejt "Rodzinki.pl". O tych słowach będzie głośno. Wspomniał też o Wieniawie
Tak Nawrocka wystroiła się na spacer z psami. Ekspertka załamana legginsami pierwszej damy
Frycz zobaczyła, co jej narzeczony wyprawia z Miko. Tak to podsumowała
"Taniec z gwiazdami" popłynął? Nie uwierzycie, co wybrzmiało, gdy Pawłowski wszedł na parkiet