Córka Izabeli Trojanowskiej to już dorosła kobieta. Jest utalentowana, ale nie ma parcia na szkło

Niewiele osób wie, że w 1991 roku Izabela Trojanowska została mamą. Dziś Roxana ma 30 lat, ale czy jest podobna do znanej mamy?

Izabela Trojanowska to śpiewająca aktorka, która od lat związana jest z TVP. Występuje w "Klanie", a zimą zasiadała w fotelu trenerskim w "The Voice Senior". I choć świetnie czuje się w blasku fleszy, nigdy nie walczyła o to, by jej córka miała podobne fascynacje. Nie zmienia to jednak faktu, że Roxana jest bardzo utalentowana.

Zobacz wideo Cezary Pazura opowiedział o najstarszej córce. „Odziedziczyła naiwność"

Córka Izabeli Trojanowskiej wyrosła na piękną kobietę. Nie poszła w ślady mamy, ale jest utalentowana. "Nie ma parcia na szkło"

Izabela Trojanowska nie jest zbyt wylewna na temat swojego życia prywatnego, jednakże zdarzy jej się udostępnić zdjęcie z córką, lub opowiedzieć o niej w wywiadzie. Jakiś czas temu wychwalała Roxanę w rozmowie z jednym z tabloidów.

Moja córka śpiewa, gra na gitarze i na pianinie, ale dla przyjemności. Wychodzi jej to świetnie i sprawia radość, przede wszystkim jej samej. Nie chciałabym, aby robiła karierę w naszym kraju. Nie zamierzam jej do niczego namawiać. Nie ma parcia na szkło - wyznała artystka w rozmowie z "Super Expressem".

Czym na co dzień zajmuje się Roxana? Mieszka w Berlinie, gdzie studiowała prawo, a teraz pracuje w zawodzie. Wcześniej jednak mieszkała w Wiedniu, gdzie skończyła antropologię. Ojcem 30-latki jest Marek Trojanowski (matematyk), za którego Izabela wyszła 27 września 1979 roku. Rozwiedli się po 34 latach małżeństwa.

ZOBACZ TEŻKuba Wojewódzki do Izabeli Trojanowskiej: Mam informację, że grałaś w filmach porno. Cisza. I pełna odpowiedź

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.