Andrzej Duda wypoczywa w Juracie. Zdjęcia świetne, ale legendarnego sprzed 6 lat nie pobiją. Pamiętacie fotę z dmuchanym krabem?

Andrzej Duda korzysta z możliwości, jakie daje pobyt w Juracie. Niedawno sieć obiegło zdjęcie prezydenta z krabem i natychmiast zostało hitem internetu. Niestety nie jest to ani tegoroczne zdjęcie ani tegoroczny krab, tylko pamiątka z wakacji w 2015 roku.

Andrzej Duda od kilku dni wypoczywa w Juracie. Razem z żoną, Agatą Dudą, oddaje się wakacyjnym aktywnościom. Ostatnio widzieliśmy go na ukochanym skuterze wodnym i spacerze w objęciach pierwszej damy nad brzegiem morza. Niedawno w sieci udostępniono kolejne zdjęcie prezydenta, jednak największą uwagę skradł wielki czerwono-pomarańczowy krab. 

Zobacz wideo Radosław Majdan zdenerwował Małgorzatę Rozenek. Wyrwała mu telefon z ręki

Protest Song Jakuba Kwiecińskiego i Dawida Myceka. Nagrali utwór o społeczności LGBT, 'Inni'Para gejów nagrała "hymn LGBT". Inspiracja? Wypowiedź prezydenta Andrzeja Dudy

Andrzej Duda na wakacjach z dmuchanym krabem

Andrzej Duda z żoną Agatą Dudą już od ponad tygodnia przebywają w rezydencji w Juracie. W mediach pojawiło się już kilka zdjęć z wakacyjnego wypoczynku pary prezydenckiej. Były zdjęcia z szaleństw na plaży, a w niedzielę z kolei prezydent nie zapomniał o odwiedzeniu lokalnego kościoła. Na zdjęciach humor wyraźnie mu dopisywał, a jego opalenizna najlepiej świadczyła o tym, że spędza sporo czasu na świeżym powietrzu.

Na jednym ze zdjęć udostępnionych w mediach społecznościowych widać również prezydenta trzymającego w rękach dużego dmuchanego kraba. Nie są to jednak zdjęcia z tegorocznego wypoczynku. Fotografie dotyczą wyjazdu wakacyjnego do Włoch w 2015 roku. W pierwszej chwili sami myśleliśmy, że to tegoroczne zdjęcie (prezydent zmylił nas tymi samymi spodenkami), ale gdy jednak po przyjrzeniu się okazało się, że nie mieliśmy racji, poprawiliśmy artykuł.

Andrzej Duda, Mateusz MorawieckiDuda i Morawiecki na kawce w centrum stolicy! Nie mogli opędzić się od fanek

Wypoczynek prezydenta naszego kraju potrwa jeszcze kilka tygodni, jednak na chwilę będzie musiał wrócić do pracy. Już jutro weźmie udział w oficjalnym otwarciu igrzysk olimpijskich w Tokio. Już wkrótce znowu powróci do Juraty. Być może i tym razem zdecyduje się na powiększenie kolekcji materacy w kształcie skorupiaków. 

Zobacz też: Andrzej Duda świętuje, bo zapisał się na szczepienie. W takim luzackim wydaniu dawno go nie widzieliśmy: Mega koszulka

Więcej o: