Rzecznikowi prezydenta spodobało się zdjęcie Anny Popek. Pozowała w kusym bikini, zostawił serduszko

Anna Popek dodała na Instagram zdjęcie w bikini. Jak się okazuje, może liczyć na zainteresowanie ze strony polityków. Wśród nich jest rzecznik prasowy prezydenta Andrzeja Dudy.

Anna Popek chętnie wrzuca swoje zdjęcia na Instagram. Ostatnio na jej profilu jest wiele letnich stylizacji i fotek w plenerze. Tym razem dodała ujęcie, na którym widać, jak siedzi w bikini nad basenem. Dziennikarka ma swoich wiernych obserwatorów, a jednym z nich jest... rzecznik prasowy prezydenta Polski, Andrzeja Dudy. Błażejowi Spychalskiemu spodobał się ten kadr na tyle, że postanowił zostawić po sobie znak.

Zobacz wideo Anna Popek komentuje wywiad Michała Olszańskiego. "Powściągliwość w naszym zawodzie jest wskazana"

Rzecznik prezydenta Błażej Spychalski lubi Annę Popek w bikini

Anna Popek napisała pod zdjęciem:

Nie wiem, czy w moim wieku to wypada, ale uwielbiam wodę, słońce i zieleń. I to wszystko blisko domu.
 

Jak się okazuje, Błażej Spychalski regularnie śledzi profil prezenterki. Pod fotką znad basenu zostawił serduszko.

Błażej Spychalski lajkuje Annie Popek zdjęcie w bikiniBłażej Spychalski lajkuje Annie Popek zdjęcie w bikini Fot. Anna Popek / Instagram

Polityk i dziennikarka znają się zresztą nie od dziś. W ubiegłym roku Anna Popek prowadziła uroczystość podpisania ustawy o 13. emeryturze przez Andrzeja Dudę. Wówczas musiała blisko współpracować z jego rzecznikiem. Wsparła także innego polityka związanego z PiS, posła Kamila Bortniczuka, u którego boku poprowadziła ostatnio konwencję Partii Republikańskiej. Ale to nie pierwszy kontakt dziennikarki z polityką.

Nie każdy wie, że w 2002 roku była doradcą wicepremiera Grzegorza Kołodki. Wówczas wzięła rok wolnego od pracy TVP. Do jej obowiązków należał kontakt z mediami, samorządami, środowiskami artystycznymi i kościelnymi. Z Błażejem Spychalskim ma zatem sporo wspólnego. Polityk jest rzecznikiem prasowym Andrzeja Dudy i sekretarzem stanu w Kancelarii Prezydenta od 2018 roku. Widać, że chce podtrzymać przyjazne relacje z Anną Popek.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.