Andrzej Duda świętuje, bo zapisał się na szczepienie. W takim luzackim wydaniu dawno go nie widzieliśmy: Mega koszulka

Andrzej Duda na Instagramie pochwalił się, że zapisał się na szczepienie. Z tej okazji założył nawet specjalną koszulkę.

Andrzej Duda kilka lat temu założył oficjalne konto na Instagramie. Prezydent odnajduje się w mediach społecznościowych i jest bardzo aktywny. Chętnie dzieli się z obserwatorami tym, co u niego słychać. Pokazuje, jak wypełnia swoje obowiązki oraz oczywiście dba o swój wizerunek. Tym razem uczcił to, że zapisał się na szczepienie przeciwko COVID-19.

Andrzej Duda świętuje zapis na szczepionkę

23 kwietnia 2021 roku kolejny rocznik mógł zarejestrować się i zgłosić chęć na zaszczepienie się. Tym razem szansę dostali urodzeni 1972 roku. W tej grupie znalazł się Andrzej Duda. Prezydent bardzo się ucieszył z tego faktu. Pochwalił się na Instagramie:

Dzisiaj dzień dla naszego rocznika. Właśnie zarejestrowałem się na szczepienie przeciw COVID19. A ty? - zwrócił się do fanów.
Zobacz wideo Andrzej Duda o umiejętnościach w kuchni

Na zdjęciu pozuje szeroko uśmiechnięty i wskazuje palcem napis na koszulce. "Vintage 1972" - brzmi. Musimy przyznać, że dawno nie widzieliśmy go w takim luźnym wydaniu. Do tej pory pojawiał się w bardziej formalnych strojach, głównie w garniturach i eleganckich koszulach. Tak więc prezydent w koszulce z krótkim rękawkiem jest pewną nowością.

 

Wielu internautów nawiązało do szczepień i pożaliło się, że jeszcze czeka na możliwość rejestracji. Jednak niektórzy także zwrócili uwagę na wizerunek prezydenta, jaki zaprezentował na zdjęciu:

Lubię pana Andrzeja od tej strony. Lubię, gdy jest uśmiechnięty.
Mega koszulka. Ja już po pierwszej dawce. Czekam na drugą.
Pozytywne zdjęcie! 1972 to już pokolenie vintage? - piszą.

W komentarzach wypomniano także prezydentowi to, że mówił, że nie jest zwolennikiem szczepień obowiązkowych i zasugerował, że nie zamierza się szczepić. Spadła na niego ostra krytyka, głównie w środowisku medycznym. Teraz jak widać Andrzej Duda zmienił zdanie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.