Iza i Adam Małyszowie dostali kartkę od prezydenta i pierwszej damy. Pokazali jej treść. Agata Duda ma piękny podpis

Iza Małysz pochwaliła się na Instagramie, że razem z mężem dostała świąteczną kartkę od Andrzeja Dudy i jego żony. Jaką wiadomość chciał przekazać im prezydent i pierwsza dama?

Iza i Adam Małyszowie mieszkają w Wiśle. Mają tam wybudowany piękny dom, pod adres którego często przychodzi mnóstwo listów. Okazuje się, że skoczek narciarski i jego żona otrzymują przesyłki nie tylko od znajomych, ale również od fanów. Jednymi z nią są Andrzej i Agata Dudowie. Pierwsza para w piękny sposób postanowiła złożyć Adamowi i jego rodzinie wielkanocne życzenia. Co napisali?

Zobacz wideo Adam Małysz na wakacjach

Iza i Adam Małyszowie dostali kartkę od prezydenta i pierwszej damy. Pokazali jej treść

Iza Małysz dosyć często publikuje na Instagramie relacje, dzieląc się z fanami informacjami z życia prywatnego. Raz pokazuje, jakimi prezentami z okazji konkretnych okazji obdarowuje ją mąż, a czasami prezentuje, jak odmienia wnętrza wielkiego domu. W środę pochwaliła się natomiast, że razem z mężem dostała świąteczną kartkę od prezydenta i jego żony.

Zdrowych, spokojnych i pogodnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego oraz radości, optymizmu i dobrych myśli dzielonych z bliskimi, życzą Agata Kornhauser-Duda, Małżonka Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i Andrzej Duda, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej - czytamy.

Małyszowie dostali kartkę świąteczną od pierwszej paryMałyszowie dostali kartkę świąteczną od pierwszej pary screen IG @izamalysz

Iza z pewnością pęka z dumy, że głowa państwa pamiętała o jej rodzinie w wielkanocne święta, Z drugiej strony nie ma się czemu dziwić, Adam Małysz to zasłużony sportowiec, który w 2019 roku został odznaczony przez Andrzeja Dudę Medalem Stulecia Odzyskanej Niepodległości.

Adam Małysz i Iza MałyszRodzina Małyszów wyjechała na zasłużone wakacje. Wybrali południowy kierunek

Małyszowie w odróżnieniu od Lewandowskich pochwalili się w sieci miłym gestem ze strony pary prezydenckiej. Z dziwnych powodów nie zrobił tego jednak Robert Lewandowski, który w marcu został uhonorowany Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski. 

Robert Lewandowski, Andrzej DudaLewandowski nie chwali się odznaczeniem od Dudy. "Zniechęcił go hejt"

Więcej o: