Iza Małysz pochwaliła się zmianami w salonie. Udekorowała go jesiennymi dodatkami. Teraz jest bardzo klimatycznie

Iza Małysz już poczuła jesień. Jesienne dodatki na dobre zagościły też w jej salonie. Żona byłego skoczka pochwaliła się, jak wygląda teraz jej dom.

Iza Małysz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie chętnie relacjonuje wakacje, na które wyjeżdża z mężem i córką, chwali się też jak spędza wolne chwile. Jakiś czas temu opublikowała nawet romantyczne zdjęcie z Adamem Małyszem, które jednak po chwili mogła uznać za zbyt intymne, dlatego je usunęła. 

ZOBACZ: Iza Małysz pokazała romantyczne zdjęcie z Adamem. Szybko je usunęła, ale u nas możecie je zobaczyć

Iza Małysz udekorowała salon

Teraz Iza Małysz pochwaliła się, jak wygląda jej salon. Żona skoczka przystroiła go już bukietem suszonych kwiatów. Jesienna atmosfera jest też wyczuwalna dzięki kominkowi, w którym Małyszowie już rozpalają. 

Jesienne klimaty... - czytamy lakoniczny podpis na zdjęciu. 

Na fotografii widać też, że Iza i Adam Małyszowie cenią sobie stonowane, ale ciepłe kolory. Na ścianach dominują beże, które fantastycznie współgrają z drewnianą podłogą

Iza Małysz pokazała salonIza Małysz pokazała salon Fot. izamalysz/Instagram

To nie było jedyne zdjęcie, na którym możemy podziwiać wnętrze domów Małyszów. Były skoczek opublikował na swoim Instagramie fotografię z salonu, na której widać, jak z książką w rękach spędzał czas na kwarantannie. 

ZOBACZ: Adam Małysz z książką na kanapie zaczyna kwarantannę po powrocie z Norwegii. "Wspólnie zawalczmy o naszą przyszłość"

Niedługo później Iza Małysz pochwaliła się prywatną, domową siłownią byłego sportowca. Uchyliła też rąbka tajemnicy i zdradziła, jak Adam radzi sobie w kuchni

ZOBACZ: Iza Małysz pokazała, jak Adam spędza czas. Ćwiczy na domowej siłowni i gotuje. "Radzi sobie w kuchni". Zdjęcie już usunęła, ale my je mamy

Myślicie, że Małyszowie zrobią kiedyś z telefonem w dłoni tour po swoim domu i na Instagramie pokażą fanom każdy kąt? 

Zobacz wideo zoAdam Małysz na wakacjach
Więcej o: