Rodzina Małyszów wyjechała na zasłużone wakacje. Skoczek wypoczywa z żoną i córką za granicą

Iza i Adam Małysz wyjechali z Polski. Od niedawna wypoczywają w słonecznej Chorwacji.

Adam i Iza Małyszowie są zgodnym i szczęśliwym małżeństwem z długim stażem. W czerwcu świętowali 23. rocznicę ślubu.

ZOBACZ: Adam Małysz i Iza Małysz świętują 23. rocznicę ślubu! Żona byłego skoczka przygotowała z tej okazji specjalny przysmak

Oboje chętnie udzielają się w mediach społecznościowych. Żona sportowca regularnie dzieli się z internautami kadrami ze swojego życia codziennego. W ostatnim czasie pani Iza pochwaliła się na swoim instagramowym koncie zdjęciami z urlopu. Małżeństwo wybrało się na zasłużone wakacje do Chorwacji. Towarzyszy im córka, Karolina.

Małyszowie na chorwackim urlopie

Tego lata wiele osób zdecydowało się na urlop w Polsce. Nie wszyscy jednak wypoczywają nad Bałtykiem lub w górach. Znaleźli się i tacy, którzy wyjechali za granicę. Wśród wakacyjnych kierunków w tym sezonie zdecydowanie króluje Chorwacja. Tam też postawili zrelaksować się Adam i Iza Małysz. Para od niedawna wypoczywa na popularnym wśród turystów półwyspie Istria. Jak widać po skromnej fotorelacji żony byłego skoczka, pogoda ewidentnie im dopisuje. Zakochani chętnie korzystają ze sprzyjającej aury i zażywają kąpiele słoneczne.

Adam i Iza Małyszowie na wakacjachAdam i Iza Małyszowie na wakacjach Instagram/izamalysz

Małyszowie nie pojechali na wakacje sami. Towarzyszy im córka. Karolina jest już dorosłą kobietą. W tym roku skończy 23 lata. O jej życiu prywatnym nie wiadomo za wiele. Dziewczyna w odróżnieniu od innych dzieci gwiazd nie chciała wiązać swojej przyszłości z show-biznesem. Obecnie studiuje na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wiosną ubiegłego roku pochwaliła się mediach społecznościowych, że jest zaręczona.

ZOBACZ: Córka Adama Małysza zaręczyła się. Karolina pochwaliła się właśnie pierścionkiem zaręczynowym

Rodzinie Małyszów życzymy udanych wakacji. Trzeba przyznać, że wybrali bardzo korzystny termin. Kiedy w Polsce zaczynają pojawiać się pierwsze jesiennie chłody, oni bawią się przy słonecznej pogodzie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.