Adam Małysz i Iza Małysz świętują 23. rocznicę ślubu! Żona byłego skoczka przygotowała z tej okazji specjalny przysmak

Adam Małysz i Iza Małysz stanęli na ślubny kobiercu 23 lata temu. Zobaczcie, jak świętowali rocznicę tego ważnego dla nich dnia.

Adam Małysz i Iza Małysz są zgodnym i szczęśliwym małżeństwem z długim stażem, które właśnie  obchodziło 23. rocznicę ślubu. Żona byłego skoczka pokazała, jak świętowali ten ważny dzień. 

Zobacz wideo Adam Małysz na wakacjach

Adam Małysz i Iza Małysz 23 lata po ślubie

Iza Małysz jest aktywna w mediach społecznościowych i chętnie publikuje zdjęcia czy nagrania, na których chwali się, jak spędza czas z mężem. Tak było też i tym razem. Na InstaStories kobiety pojawiło się wszak zdjęcie, na którym pokazała, jak świętuje z Adamem Małyszem 23. rocznicę ślubu (przypomnijmy, Małyszowie stanęli na ślubnym kobiercu 16 czerwca 1997 roku).

Na fotografii widać dwa pełne kieliszki wypełnione z jasnym, gazowanym płynem (prawdopodobnie szampanem) z malinami. Nie od dziś wiadomo, że takie połączenie jest nie tylko smaczne, ale jest też popularnym afrodyzjakiem. Zakochanych nie ma w kadrze, jednak Iza Małysz oznaczyła na zdjęciu instagramowe konto męża. Lakonicznie podpisała też zdjęcie hasztagiem "23 lata". Fotografia zniknęła już z InstaStories żony dyrektora Polskiego Związku Narciarskiego. Jak wiadomo jednak w sieci nic nie ginie. 

Iza Małysz i Adam Małysz świętują 23. rocznicę ślubuIza Małysz i Adam Małysz świętują 23. rocznicę ślubu Fot. Insatgram/izamalysz

To jednak nie koniec. Na Instagramie Izy Małysz pojawiła się też fotografia tortu bezowego typu Daquas. Deser prawdopodobnie wylądował na stole Małyszów również z okazji rocznicy. Iza, która niejednokrotnie udowodniła już, że świetnie odnajduje się w roli cukiernika, przyznała się, że sama stworzyła wypiek. Dodała również, że deser nie udał jej się tak, jakby tego chciała. 

Daquas mi tym razem „nie wyszedł” - napisała pod fotografią.

Według nas deser wygląda bardzo apetycznie i prawdopodobnie smakuje wybornie. Jego zdjęcie możecie zobaczyć w naszej galerii, w górnej części artykułu. Ze swojej strony gratulujemy Adamowi i Izie Małysz pięknej rocznicy ślubu i życzymy kolejnych, szczęśliwych lat razem. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.