Iza Małysz pokazała romantyczne zdjęcie z Adamem. Szybko je usunęła, ale u nas możecie je zobaczyć

Iza Małysz pochwaliła się na Instagramie, jak spędza wieczór z Adamem. Zdjęcie już zniknęło z jej profilu, ale u nas możecie je zobaczyć.

Iza Małysz aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie i budzi nie mniejsze emocje niż jej sławny mąż. Tym razem pokazała, jak spędza czas ze swoim ukochanym. Wyszło bardzo romantycznie!

Zobacz wideo Adam Małysz na wakacjach

Iza Małysz pokazała zdjęcie z Adamem

Żona skoczka znów postanowiła uchylić rąbka tajemnicy z życia prywatnego, ale po raz kolejny tylko na chwilę. Już jakiś czas temu pokazywała, jak jej mąż ćwiczy w domu, a po jakimś czasie skasowała zdjęcie. Tym razem zrobiła podobnie. Na Instagramie opublikowała romantyczne zdjęcie z Adamem i zaraz je skasowała. Na szczęście u nas możecie je zobaczyć.

Na zdjęciu widać, że Adam siedzi na kanapie, natomiast Iza leży na niej i przytula się do męża, jednocześnie robiąc zdjęcie. Parze towarzyszy również ukochany piesek. Nie da się ukryć, że fotografia jest romantyczna i dość intymna. W końcu Iza Małysz pokazała fanom, jak wyglądają ich wspólne chwile. Szkoda tylko, że tak szybko kasuje rodzinne fotografie.

Iza MałyszIza Małysz Instagram/izamalysz/

Warto dodać, że Iza Małysz zdobyła już spore grono fanów na Instagramie - obserwuje ją ponad 19 tysięcy osób. Zawsze może liczyć na ich komentarze i komplementy. Co więcej, jej profil w social mediach należy do grona nielicznych, które całkowicie są pozbawione hejtu.

KM

Więcej o: