Iza Małysz pokazała, jak Adam spędza czas. Ćwiczy na domowej siłowni i gotuje. "Radzi sobie w kuchni". Zdjęcie już usunęła, ale my je mamy

Iza Małysz relacjonuje, co dzieje się w domu byłego skoczka narciarskiego w Wiśle. Adam wziął się za gotowanie i nie przestaje dbać o formę.

Trwa już drugi tydzień obowiązkowej izolacji domowej dla Polaków. Ci, którzy nie muszą wychodzić na zewnątrz, powinni pozostać w swoim lokum. Do takich osób należy większość polskich gwiazd, które wzięły sobie mocno do serca zalecenia przedstawicieli rządku i specjalistów. Pokazują one, jak spędzają wolny czas w swoich mieszkaniach. Anna i Robert Lewandowscy ćwiczą na domowej siłowni, Julia Wieniawa trenuję jogę i tańczy na Tik Toku, a Adam Małysz spełnia się w roli perfekcyjnego pana domu, przeprowadzając kuchenne rewolucje. Wszystko uwieczniła na zdjęciu dumna żona, Iza

Zobacz wideo

Iza Małysz pokazała, jak izolację spędza w domu jej mąż

Dla sportowców nadmiar wolnego czasu w domu musi być udręką. Zamiast trenować na boisku, korcie, siłowni, czy na stoku, muszą szukać sobie atrakcji w domu. Wielu z nich ma w swoich luksusowych mieszkaniach sprzęty treningowe, jak na przykład Adam Małysz. Jego żona nagrała, jak ćwiczy na jednej z maszyn.

Adam MałyszAdam Małysz screen InstaStories / @izamalysz

W lustrzanym odbiciu po prawej stronie widać również, że były skoczek narciarski zaopatrzył się w hantle i różne ciężary. Nas jednak zaskoczył fakt, że Adam to całkiem niezły kucharz. Dumna Iza zrobiła mu zdjęcie, kiedy urzędował w kuchni przy patelni i garnkach. 

Mężczyzna sobie radzi w kuchni - podpisała fotografię, która niestety już zniknęła z jej instagramowego profilu. 

Iza Małysz, Adam MałyszIza Małysz, Adam Małysz screen Instagram / @izamalysz

Cóż, czekamy na więcej takich relacji. Chętnie dowiemy się, jakie inne zdolności ma Adam. Tymczasem warto dodać, że ostatnio swoje nowe powołanie odnalazła Iza, która pochwaliła się wypiekami.

CW