Iza Małysz pokazała, jak Adam spędza czas. Ćwiczy na domowej siłowni i gotuje. "Radzi sobie w kuchni". Zdjęcie już usunęła, ale my je mamy

Iza Małysz relacjonuje, co dzieje się w domu byłego skoczka narciarskiego w Wiśle. Adam wziął się za gotowanie i nie przestaje dbać o formę.

Trwa już drugi tydzień obowiązkowej izolacji domowej dla Polaków. Ci, którzy nie muszą wychodzić na zewnątrz, powinni pozostać w swoim lokum. Do takich osób należy większość polskich gwiazd, które wzięły sobie mocno do serca zalecenia przedstawicieli rządku i specjalistów. Pokazują one, jak spędzają wolny czas w swoich mieszkaniach. Anna i Robert Lewandowscy ćwiczą na domowej siłowni, Julia Wieniawa trenuję jogę i tańczy na Tik Toku, a Adam Małysz spełnia się w roli perfekcyjnego pana domu, przeprowadzając kuchenne rewolucje. Wszystko uwieczniła na zdjęciu dumna żona, Iza

Zobacz wideo

Iza Małysz pokazała, jak izolację spędza w domu jej mąż

Dla sportowców nadmiar wolnego czasu w domu musi być udręką. Zamiast trenować na boisku, korcie, siłowni, czy na stoku, muszą szukać sobie atrakcji w domu. Wielu z nich ma w swoich luksusowych mieszkaniach sprzęty treningowe, jak na przykład Adam Małysz. Jego żona nagrała, jak ćwiczy na jednej z maszyn.

Adam MałyszAdam Małysz screen InstaStories / @izamalysz

W lustrzanym odbiciu po prawej stronie widać również, że były skoczek narciarski zaopatrzył się w hantle i różne ciężary. Nas jednak zaskoczył fakt, że Adam to całkiem niezły kucharz. Dumna Iza zrobiła mu zdjęcie, kiedy urzędował w kuchni przy patelni i garnkach. 

Mężczyzna sobie radzi w kuchni - podpisała fotografię, która niestety już zniknęła z jej instagramowego profilu. 

Iza Małysz, Adam MałyszIza Małysz, Adam Małysz screen Instagram / @izamalysz

Cóż, czekamy na więcej takich relacji. Chętnie dowiemy się, jakie inne zdolności ma Adam. Tymczasem warto dodać, że ostatnio swoje nowe powołanie odnalazła Iza, która pochwaliła się wypiekami.

CW

Więcej o:
Komentarze (17)
Iza Małysz pokazała, jak Adam spędza czas. Ćwiczy na domowej siłowni i gotuje. "Radzi sobie w kuchni". Zdjęcie już usunęła, ale my je mamy
Zaloguj się
 • zgredzik01

  Oceniono 4 razy 4

  Małysz musi ćwiczyć, bo kto wie, czy nie zostanie wezwany przez Najmana do klatki...

 • plastikpiokio

  Oceniono 7 razy 3

  drudzy rodzynkowie ---cały swiat musi wiedzieć co robią i jak drobią chociaż nas to gó... obchodzi

 • FILIP

  Oceniono 2 razy 2

  Gó... mnie to interesuje !

 • news124

  Oceniono 1 raz 1

  Tego tępego ch...a uważa za mężczyznę, nigdy widocznie nie miała prawdziwego faceta tylko parówkę wiec niech zamknię japę pipa, a ten jej matoł na budowę za pomocnika a nie w domu sie poniewierać bo liznoł dupę władzy...

 • ohmylord

  Oceniono 1 raz 1

  po co ta gęba w obiektywie? a i same fotki marnej jakości.

 • czarnooki-kot

  Oceniono 1 raz 1

  Fascynująca historia celebrytki za 5 groszy. Jaka ona jest paskudna, a te brwi to już zupełna tragedia. Czy te wszystkie kobiety wyglądające podobnie nie widzą jakie to ohydne?

 • maj.basia

  0

  Drodzy Małyszowie, nie pokazujcie się swołoczy , bo to są takie typy, które muszą każdego zhejtować. Mnie się podobacie, chociaż powiem szczerze,że bardziej pan Adam. Zawsze zostanie dla mnie idolem. Pozdrawiam bezwirusowo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX