"Tańca z gwiazdami" nie ma, ale Julia Wieniawa wywija na Tik Toku. Układy są dwa, jeden gorętszy od drugiego

Julia Wieniawa zaprezentowała fanom dwa autorskie układy taneczne. Naprawdę dobrze jej to wyszło!

Julia Wieniawa wzięła sobie mocno do serca zalecenia władz i lekarzy, więc na czas najbliższych dwóch tygodni postanowiła zaszyć się w domu. Wyjechała do rodzinnych Łomianek, gdzie spędza czas z siostrami. Ostatnio pisaliśmy, że z jedną z sióstr ćwiczyła jogę, przy okazji pokazując mieszkanie, w którym dorastała. By jednak zapewnić fanom nieco rozrywki, nagrała filmy na Tik Toka. Naprawdę jest świetna!

Julia Wieniawa zabawia fanów tańcem

Julia miała być największą gwiazdą wiosennej edycji tanecznego show Polsatu. Była nią wprawdzie, ale jedynie przez dwa tygodnie. W związku z panującą w kraju i na świecie sytuacją, stacja musiała bowiem zawiesić produkcję "Tańca z Gwiazdami", więc uczestnicy zyskali sporo wolnego czasu. Aktorka wyjechała do domu i spędza czas z bliskimi. Nie rezygnuje jednak z kontaktu z fanami. Dba o nich, niemalże codziennie publikując w sieci nowe treści. W środę nagrała filmy na Tik Toka i powiemy szczerze, jesteśmy pod wrażeniem. Julka od dziecka tańczy, co na materiałach wideo doskonale widać. 

Wieniawa zaprezentowała krótkie układy taneczne, do dwóch różnych piosenek. Na potrzeby nagrań postanowiła się również przebrać. Na jednym z nich zaprezentowała umięśniony brzuch. 

Zobacz wideo

Jak można było się spodziewać, fani są zachwyceni umiejętnościami młodej gwiazdy. 

Ale pięknie tańczysz!
Bardzo płynne ruchy. Przyjemnie się to ogląda.
Świetnie wyszły Ci te układy.

Cóż, nie da się ukryć, że Julia ma talent. Od Iwony Pavlović z pewnością dostałaby za te mini układy po dziesięć punktów. 

CW