Adam Małysz z Izą na chrzcinach. On elegancki, ale to jej urodę komentują internauci. "Im starsza, tym ładniejsza, bez kitu"

Pod nowym zdjęciem Adama i Izy Małysz fani zachwycają się urodą żony skoczka. Trzeba przyznać, że na rodzinnej imprezie prezentowała się naprawdę elegancko.

Adam Małysz dzięki swoim sukcesom w skokach narciarskich na zawsze zapisał się w pamięci polskich kibiców. Nic dziwnego, że internauci chętnie śledzą jego instagramowy profil, na którym emerytowany skoczek dokumentuje swoje życie prywatne. Niedawno razem z żoną Izą świętowali 23. rocznicę ślubu. Wzajemny szacunek, miłość i pomoc pomogły im zbudować trwały i godny naśladowania związek. Sportowiec spełnia się jako przykładny mąż i ojciec, a jego najnowsze zdjęcia pokazują, że sprawdza się również jako gospodarz swojej posiadłości.

Zobacz też: Adam Małysz to prawdziwa złota rączka! Zrobił małą rewolucję w ogrodzie. "Chłop roboty się nie boi"

Po trudnych chwilach związanych z walką z koronawirusem, którym zaraził się Adam, rodzina Małyszów wybrała się na wakacje do Chorwacji. Fani docenili nie tylko silną więź pary, ale także zwrócili uwagę na niesamowitą urodę mamy 23-letniej Karoliny.

Zobacz też: Iza Małysz wypoczywa w basenie na chorwackich wakacjach. Wybrała dość skąpy strój kąpielowy

Adam Małysz z żoną Izą na chrzcinach

Zachwytów nie brakowało także pod zdjęciem z chrzcin, na którym Iza i Adam pozują wtuleni w siebie. Skoczek przyznał, że spędzili przyjemne chwile:

Wczoraj, wraz z małżonką, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w uroczystości Chrztu Świętego Antosia - syna mojej chrześniaczki. Spędziliśmy bardzo przyjemnie czas, w gronie rodzinnym - napisał Adam na swoim Instagramie.

Na zdjęciu z rodzinnej imprezy żona skoczka ma na sobie czerwoną plisowaną sukienkę, do której dobrała czarną ramoneskę i pokaźnych rozmiarów zegarek. Fani docenili odświętny look pary i komentowali urodę Izy:

Żona im starsza, tym ładniejsza.
Pani Iza wygląda jak milion dolarów.
Miło patrzeć na takie małżeństwo.
Piękna para, dojrzałość Państwu służy bardzo.
 

Zobaczcie zdjęcie z rodzinnej imprezy. Rzeczywiście pięknie się prezentowali?

Zobacz wideo Adam Małysz na wakacjach
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.