Iza Małysz wypoczywa w basenie na chorwackich wakacjach. Wybrała dość skąpy strój kąpielowy

Iza Małysz pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Pogoda w Chorwacji dopisuje, a żona Adama Małysza relaksuje się w basenie.

Adam Małysz czynnym skoczkiem narciarskim nie jest już od lat, ale dzięki serii sukcesów i skromności na zawsze zapisał się w pamięci oraz sercach Polaków. Wierni kibice nadal śledzą nie tylko kolejne sportowe poczynania, ale także prywatne życie 42-latka. Od kilku dni Adam Małysz wypoczywa razem z rodziną w słonecznej Chorwacji.

Adam Małysz wypoczywa na południu Europy

Adam Małysz chętnie udziela się na Instagramie. Jego profil śledzi już ponad 180 tysięcy osób. Ostatnio były skoczek pochwalił się internautom romantycznym zdjęciem, na którym towarzyszy mu żona Iza. Zakochani zapozowali na tle zachodzącego nad morzem serca. Uroku dodaje też instalacja w kształcie serca.

Cudowne są takie chwile w życiu - dopisał.
 

Iza Małysz również jest zapaloną instagramerką. Żona skoczka uraczyła swoich obserwatorów zdjęciem, na którym wygrzewa się w basenie. Jak widać pogoda ewidentnie dopisuje. Nie pozostaje nam nic innego jak pozazdrościć słonecznej aury i życzyć dalszego udanego wypoczynku.

Iza Małysz w basenieIza Małysz w basenie Instagram/izamalysz

Więcej o: