Iza Małysz wróciła na Instagram. To jej pierwszy post odkąd Adam zakaził się koronawirusem

Iza Małysz symbolicznie przerwała milczenie. Na jej instagramowym profilu pojawiło się nowe zdjęcie.

Niespełna dwa tygodnie temu Adam Małysz poinformował, że zakaził się koronawirusem. Były skoczek wykonał test po tym, jak dowiedział się, że osoba z jego otoczenia otrzymała wynik pozytywny. Szybko okazało się, że sportowiec również zachorował na COVID-19, jednak uspokoił fanów, że w jego przypadku choroba przechodzi bezobjawowo.

Iza Małysz wróciła na Instagram

Adam i Iza Małyszowie są zgodnym i szczęśliwym małżeństwem z długim stażem. Oboje chętnie udzielają się w mediach społecznościowych. Żona sportowca regularnie dzieli się z internautami kadrami ze swojego życia codziennego. W ostatnim czasie zaniechała jednak swoją wirtualną aktywność. Niewykluczone, że powodem była bezobjawowa choroba Adama. Ostatnio pani Iza symbolicznie przerwała jednak milczenie. Na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie przedstawiające czworonoga.

Nie wiadomo, jak interpretować fotkę. Cieszymy się jednak, że pani Iza znów będzie raczyć swoich obserwatorów nowymi zdjęciami i mamy nadzieję, że Adam wciąż czuje się dobrze, dlatego jego żona nie zabiera głosu w tej sprawie. 

Instagramowy profil Izy MałyszInstagramowy profil Izy Małysz Instagram/izamalysz

Cisza przed burzą

Zaledwie kilka dni przed wieścią o zakażeniu Małysza sportowiec świętował z żoną kolejną już, 23. rocznicę ślub. Zakochani uczcili swoje święto przy drinku, malinach i wypieku domowej roboty. Pani Iza już niejednokrotnie udowodniła, że świetnie odnajduje się w roli cukiernika. Nie możemy się doczekać kolejnych zdjęć jej wypieków!

Zobacz: Adam Małysz i Iza Małysz świętują 23. rocznicę ślubu! Żona byłego skoczka przygotowała z tej okazji specjalny przysmak

Więcej o: