Adam i Izabela Małyszowie na niepublikowanym dotąd zdjęciu z wesela. Od tej imprezy minęły 23 lata!

Adam i Izabela Małyszowie stanęli na ślubnym kobiercu 23 lata temu. Rocznicę ślubu świętowali już jakiś czas temu. Jednak teraz w sieci pojawiło się niepublikowane wcześniej zdjęcie z ich wesela.

W tym roku Adam Małysz świętował wraz ze swoją żoną Izą 23. rocznicę ślubu. Para stanęła na ślubnym kobiercu w 16 czerwca 1997 roku, a od tego czasu oboje stanowią zgodne i szczęśliwe małżeństwo. Warto wspomnieć, że nasz skoczek jest protestantem, a jego wybranka katoliczką, dlatego zdecydowali się wziąć ślub ekumeniczny w kościele katolickim. Za to ich córka przyjęła katolicki chrzest.

Zobacz wideo

Adam Małysz i Iza Małysz na zdjęciu z wesela

Izabela Małysz od zawsze wspierała męża w jego karierze i na każdym kroku mu kibicowała, jednak jego zawód odbijał się na życiu prywatnym. Żona byłego skoczka przyznaje jednak, że nie żałuje ślubu z Adamem. Od lat niezmiennie uważa go za miłość swojego życia.

Patrzę na to z perspektywy kobiety. Adam to miłość mojego życia. Myślę, że spędzę z nim resztę swoich dni, więc jeśli miałabym wybierać drugi raz, zdecydowałabym tak samo. Niezależnie od tego, kim jest i jakie odnosił sukcesy, a dlatego, że jest takim człowiekiem - tłumaczyła w "Fakcie” Izabela Małysz.

Ślub Małyszów bez wątpienia stanowił medialne wydarzenie, o którym wszędzie dużo się mówiło. I choć pojawiały się zdjęcia ze ślubu w Wiśle, niewiele było fotografii z wesela. Po latach udało się dotrzeć do niepublikowanego dotąd zdjęcia z uroczystości weselnej.

Adam Małysz ubrany był w popielaty garnitur z odznaczającymi się rękawami, do którego dobrał wzorzysty krawat. Z kolei Izabela miała na sobie długą, białą suknię z bogatymi zdobieniami. Uwagę zwracają też perły na jej szyi i inne perłowe dodatki. Stylowo jak na tamte czasy?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.