Kinga Duda ulegnie naciskom rodziców i weźmie ślub? Para prezydencka chce, by już założyła rodzinę

Andrzej i Agata Dudowie podobno zaczęli delikatnie naciskać na córkę, by założyła rodzinę. Jak donosi "Dobry Tydzień" chcą, by Kinga wreszcie poślubiła swojego wieloletniego partnera.

Kinga Duda jako córka prezydenta RP Andrzeja Dudy budzi powszechne zainteresowanie. Ona sama stara się jak najmniej pojawiać w mediach i nie dostarczać tematów do plotek. Portale głównie piszą więc o jej aktywności zawodowej. Duda skończyła prawo, pracowała w Wielkiej Brytanii, skąd jednak wróciła. Później została doradcą społecznym taty, a teraz próbuje swoich sił w jednym z warszawskich sądów. Za to o jej życiu prywatnym i uczuciowym wiemy bardzo niewiele.

Andrzej i Agata Dudowie chcą, by ich córka wzięła ślub?

Tygodnik "Dobry Tydzień" donosi jednak, że Andrzej i Agata Dudowie chcą, by ich córka wzięła ślub. Od kilku lat jest w związku i jej rodzice uznali, że to najwyższy czas na kolejny etap znajomości.

Agata i Andrzej Duda mają zaczynać nieśmiało wspominać córce o ślubie i wnukach - podaje "Dobry Tydzień".
Zobacz wideo Andrzej Duda zdradził tajemnicę córki

Nie wiadomo jednak oficjalnie, kim jest wybranek 25-letniej Kingi Dudy, tygodnik katolicki podaje, że to student medycyny i syn dyrektorki jednego z krakowskich szpitali. Wiemy też, że Andrzej Duda szanuje wybór córki, co zdradził rok temu podczas Q&A, które przygotował dla internautów. Jeden z nich zapytał się wtedy wprost, czy ma jakieś szanse u Kingi. Duda nie tylko wyznał sekret córki, lecz także pokusił się o żart:

Jest osobą dorosłą, samodzielną, nie jest jeszcze zamężna. Ma chłopaka, jest z nim szczęśliwa, o ile wiem, ale zawsze pan może próbować - odpowiedział Duda.

Ślub Kingi Dudy i jej ukochanego na pewno będzie jednym z najgorętszych tematów w show-biznesie. Rodzice na pewno zadbają o to, by ten dzień dla ich jedynaczki był wyjątkowy i niezapomniany.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.