Klaudia Halejcio nagrała nietypowe wideo. Pokazała, jak widzi ją córka. Ciekawa perspektywa. Fanki zachwycone

Klaudia Halejcio opublikowała kolejne nagranie. Tym razem jego bohaterką jest córka celebrytki. Jak wyszło?

Klaudia Halejcio opublikowała zabawne nagranie. Pokazała na nim dwie różne perspektywy - jak ona widzi swoje dziecko i jak ono postrzega ją.

Klaudia HalejcioKlaudia Halejcio pokazała wnętrza nowego domu. Ociekają luksusem

Klaudia Halejcio oczami dziecka

Klaudia Halejcio przed porodem była bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieliła się z fanami nie tylko efektami profesjonalnych sesji zdjęciowych, ale nagrywała też zabawne filmy inspirowane problemami życia codziennego. Po narodzinach córki młoda mama nie zwalnia tempa i chwali się kolejnymi nagraniami. Teraz tymi z serii "fragment z życia młodej matki". To najnowsze ukazuje, jak widzi swoją córkę i jak ta patrzy na nią. Możemy obejrzeć je na instagramowym koncie celebrytki. 

Kiedy ja patrzę na mojego słodkiego maluszka vs. kiedy Nel widzi mnie - napisała w opisie pod filmem.
Zobacz wideo

A później podzieliła się swoimi przemyśleniami. 

Właściwie to zdałam sobie sprawę, że może jednak dobrze, że maluchy na początku widzą jedynie kształty i dopiero z czasem zaczynają rozpoznawać twarz mamy. To wszystko jest jednak przemyślane. Spójrzmy z perspektywy malucha, który nie zawsze jest zadowolony ze zmiany pieluchy (...). W końcu cały czas się poznajemy, czasem z tej lepszej, a czasem z tej gorszej strony - czytamy. 

Fani zachwyceni

Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani byli zachwyceni poczuciem humoru celebrytki. Nie szczędzili też komplementów pod adresem małej Nel. 

Dlatego mój maluch cały czas się ze mnie śmieje. 
Naprawdę się ubawiłam.
Już nigdy nie przebiorę dziecka w tej pozycji - śmiali się. 

I faktyczne, nagranie ma charakter żartobliwy. Przypomnijmy jednak, że niektóre filmiki Halejcio w zamierzeniu miały być zabawne, a ostatecznie coś poszło nie tak. Tak stało się, kiedy po czubek głowy owinęła się folią spożywczą, by się odchudzać, a także kiedy zakpiła z dzwoniącej do niej telemarketerki.

Klaudia HalejcioHalejcio owinięta po czubek głowy w folię spożywczą chce wrócić do formy

Więcej o: