Gabriela Muskała po raz pierwszy dodała zdjęcie ze Zbigniewem Zamachowskim. "No i pięknie!"

Gabriela Muskała podkręciła właśnie atmosferę wokół swojej relacji ze Zbigniewem Zamachowskim. Aktorka opublikowała na Instagramie wspólne zdjęcie.

Niedawno do mediów dotarła informacja, że Monika i Zbigniew Zamachowscy planują się rozwieść. Długo milczeli na ten temat, jednak w pewnym momencie prezenterka zabrała głos. Okazało się, że to prawda. Oboje już układają swoje życie uczuciowe. Richardson (Monika wróciła do dawnego nazwiska) oficjalnie pojawia się z nowym partnerem, plotkuje się też, że Zamachowski spotyka się z koleżanką z teatru, Gabrielą Muskałą.

Zobacz wideo Monika Richardson lubi dbać o siebie

Gabriela Muskała na zdjęciu ze Zbigniewem Zamachowskim

Choć nie ma do tej pory niezbitych dowodów na to, że są w związku, to nikt nie dementuje plotek, co może sugerować, że to prawda. Zarówno Zamachowski, jak i Muskała, nie odnoszą się do informacji, które krążą w środowisku. Co więcej, ostatni ruch aktorki podkręca atmosferę, choć bardzo subtelnie. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie z aktorem.

Oprócz nich na ujęciu znalazła się jeszcze Beata Ścibakówna oraz Michalina Łabacz. Wszyscy grają w jednej sztuce.

Dziś "oszukujemy" w Brzezinach @ochteatr #oszuści Reż. #janenglert - napisała.
 

Internauci oraz koledzy z branży w komentarzach zachwycają się sztuką, a także zostawiają miłe słowa:

Dobrze wam to wychodzi.
Ładne zdjęcie - piszą fani.
No i pięknie! - zachwyca się Grażyna Wolszczak.

To pierwszy raz, kiedy Gabriela Muskała opublikowała zdjęcie ze Zbigniewem Zamachowskim od momentu pojawienia się doniesień, że to dla niej odszedł od żony. Aktor i Monika Richardson jeszcze nie dostali rozwodu, więc może na potwierdzenie informacji, że są razem, będziemy musieli trochę poczekać.