Monika Richardson na romantycznym zdjęciu z ukochanym. "Uciekliśmy". Internauci życzą szczęścia

Monika Richardson udostępniła pierwsze zdjęcie z Konradem Wojterkowskim. Para postanowiła odpocząć i wybrała się na romantyczny wypad.

Monika Richardson (jeszcze niedawno Zamachowska) od kilku tygodni spotyka się z biznesmenem Konradem Wojterkowskim. Para poznała się podczas wywiadu dla tygodnika "Wprost" i jak przyznał sam milioner, od rozmowy szybko przeszli do czynów. Dziennikarka była bardzo ostrożna w komentowaniu nowej relacji, ale w końcu postanowiła pochwalić się swoim szczęściem.

Zobacz wideo Czy Zamachowska korzysta z medycyny estetycznej?

Monika Richardson na romantycznym zdjęciu z ukochanym. "Uciekliśmy". Internauci życzą szczęścia

Była żona Zbigniewa Zamachowskiego opublikowała romantyczne zdjęcie z Konradem Wojterkowskim. Para pozuje pod osłoną nocy na tle wody i czule wtula się w siebie. Monika nie miała na sobie makijażu, ale na jej twarzy widać pierwsze oznaki opalenizny. W opisie do fotografii zdradziła, że postanowili nieco odpocząć od Warszawy i wybrali się na wspólny urlop.

#uciekliśmy - napisała krótko.

Karolina SzostakKarolina Szostak o dawnym związku. "To był przypadek, że nas ktoś złapał"

 

Internauci bardzo się ucieszyli, widząc szczęście Moniki. W komentarzach zostawili wiele słów wsparcia oraz życzyli nowej parze dużo szczęścia.

Czym się strułaś, tym się lecz.
Powiem tak. Bardzo dobrze. My kobiety dojrzałe nie damy sobie w kaszę dmuchać! Niech sobie ma Zbysio swoją Gabrysię, a my płakać nie będziemy, bo czasu szkoda.
Fajnie ze sobą wyglądacie. Dużo zdrowia i miłości - pisali.

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, Rafał Szatan, Barbara Kurdej-SzatanPierwsze randki znanych par: Seans kinowy, wyprawa na basen albo spotkanie w restauracji

Kim jest nowy partner Moniki Richardson?

Konrad Wojterkowski jest przedsiębiorcą, producentem filmowym oraz właścicielem Grupy #BeReady. W rozmowie z dziennikarką przyznał, że ma milionowe długi. Jest zaangażowany w sprawy społeczne. Broni kobiet i dzieci narażonych na przemoc za sprawą akcji "Kocham. Szanuję - Nie biję". Z pierwszego małżeństwa ma 18-letniego syna.

Więcej o: