Małgorzata Rozenek założyła zaskakujący strój na spotkanie z Radosławem. Jak wyglądały pierwsze randki inych znanych par?

Wielu gwiazdom, jak np. Małgorzacie Rozenek-Majdan czy Barbarze Kurdej-Szatan, zdarza się co jakiś czas uchylić rąbka tajemnicy na temat ich związku. Dzięki wyznaniom w mediach społecznościowych czy podczas wywiadów mogliśmy dowiedzieć się chociażby tego, jak wyglądały ich pierwsze randki.

Pierwsza randka to ważny moment dla każdej potencjalnej pary. Mogą to potwierdzić gwiazdy, które dzisiaj są w szczęśliwych związkach. Klasyczna kolacja w restauracji, a może wyjazd do chatki na Podlasiu? Sprawdzamy, jak te spotkania wyglądały u znanych osób.

Zobacz wideo

Pierwsza randka Martyny Wojciechowska i Przemysława Kossakowskiego

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są uważani za jedną z bardziej zgranych par polskiego show-biznesu. Ich związek zaczął się ponad 3 lata temu, a w 2020 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Pomysł podróżnika na pierwszą randkę okazał się strzałem w dziesiątkę. Zabrał on swoją przyszłą ukochaną do chatki na Podlasiu, wzbudzając tym zdziwienie swojego znajomego.

Jakbyś mnie wziął na randkę, do jakiegoś eleganckiego hotelu albo restauracji, to byś przepadł - mogliśmy usłyszeć w "Kulisach Słowach" podczas rozmowy między Wojciechowską a Kossakowskim.

Przemysław Kossakowski, Martyna WojciechowskaPrzemysław Kossakowski, Martyna Wojciechowska Screen instagram.com/przekossakowski

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan o pierwszej randce

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan o początkach swojego związku opowiedzieli swego czasu w "Vivie". Okazało się, że poznali się podczas prób wokalnych do musicalu "Hair" w Gliwicach. Aktorka od razu zagościła w myślach przyszłego ukochanego, który zdecydował się do niej odezwać. Na pierwszą randkę wybrali się na basen we wrocławskich aquaparku.

Ja pochodzę z Opola, Rafał z Lubina, chcieliśmy spotkać się w połowie drogi, a oboje lubimy pływać. Dlatego taki właśnie wybór – zdradziła Kurdej-Szatan.

W sierpniu tego roku będą obchodzili 10 rocznicę ślubu.

Rafał Szatan, Barbara Kurdej-SzatanRafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan Screen instagram.com/kurdeszatan

Joanna Koroniewska, Maciej DowborKoroniewska i Dowbor teraz i 18 lat temu. "Dla Aśki czas bardziej łaskawy"

Pierwsza randka Janusza Chabiora i Agaty Wątróbskiej

Janusz Chabior i Agata Wątróbska znają się długo. Mimo to uczucie między nimi zakiełkowało dopiero 2 lata temu. Na przekór wszystkim negatywnym komentarzom stworzyli szczęśliwy związek i w 2020 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Podczas rozmowy z naszym reporterem zdecydowali się zdradzić, jak wyglądała ich pierwsza randka.

Klasycznie rozpoczęliśmy od romantycznego spotkania. Zaprosiłem Agatę do dobrej restauracji. Spotkanie w pięknych okolicznościach. Starałem się błysnąć przed Agatą jako mężczyzna – opowiadał aktor.

Jego ukochana dodała z kolei, że przyjechał po nią swoim czarnym mustangiem.

Wychylił się i powiedział: "Mała, jedziemy!" – powiedziała Wątróbska.

Dla obojga był to udany wieczór, podczas którego mogli dowiedzieć się wiele na swój temat.

Janusz Chabior z żonąJanusz Chabior z żoną Instagram/Janusz Chabior

Książę Harry i Meghan Markle na pierwszej randce

Książę Harry i Meghan Markle to małżeństwo, o którym pojawia się wiele doniesień w mediach na całym świecie. Ich miłość narodziła się dzięki wspólnym znajomym, którzy umówili ich na randkę. Jak można przeczytać w książce "Harry i Meghan: Chcemy być wolni" przed spotkaniem każde z nich szukało w internecie informacji temat tej drugiej osoby.

Meghan tego wieczoru postawiła na granatową letnią sukienkę na ramiączkach i buty na obcasie. Kiedy zjawiła się na dole, weszła do ciepło oświetlonego pomieszczenia z wygodnymi ławami, na których zasiadały znajome twarze. Przysiadła na chwilę, po czym Harry - ubrany w popisowe chinosy i białą koszulę - wszedł i niezwłocznie się przedstawił – napisali autorzy książki.

Aktorka znana z serialu "W garniturach" przypadła do gustu Harry’emu. Dlatego też zdecydował się do niej odezwać niedługo po trzygodzinnym spotkaniu. Reszta jest już historią.

Meghan Markle pojawiła się w zwiastunie serii dokumentalnej z udziałem księcia Harry'egoMeghan Markle pojawiła się w zwiastunie serii dokumentalnej z udziałem księcia Harry'ego fot. Youtube.com

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt – pierwsza randka

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt są szczęśliwym małżeństwem i rodzicami niespełna rocznego syna Jakuba. Poznali się w 2013 roku i wtedy też miała miejsce ich pierwsza randka. W książce "Jestem Isia" tenisistka uchyliła rąbka tajemnicy na temat tamtego spotkania. Okazało się ono bardzo klasyczne.

Poszliśmy do kina na "Kac Vegas". Nie pamiętam tylko, czy na drugą czy na trzecią część – czytamy.

Ich spotkanie zostało uwiecznione przez fotoreporterów, którzy czekali na Agnieszkę w Dawida w jednej z galerii handlowych.

Agnieszka Radwańska, Dawid CeltAgnieszka Radwańska, Dawid Celt Screen instagram.com/aradwanska

Anita Werner, Michał KołodziejczykAnita Werner na gorących wakacjach z ukochanym. Prezenterka pozuje w basenie

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan o pierwszej randce

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan regularnie dzielą się swoim rodzinnym szczęściem w mediach społecznościowych. Niedługo po ich ślubie w magazynie "Viva" można też było przeczytać miłosną historię małżonków. Ich pierwsza randka była na swój sposób wyjątkowa.

W dniu, w którym się umówiliśmy, powiedziała: "Przyjedź po mnie, nie będę się przebierać. W końcu to nie randka". A ja, rozmawiając przez telefon, spojrzałem na siebie. Byłem w czarnym garniturze, w ciemnej koszuli. Postarałem się, żeby wyglądać dobrze, i pomyślałem sobie wtedy: Jak to nie randka?! – opowiadał Majdan.

Okazało się też, że w przeciwieństwie do niego Małgorzata Rozenek-Majdan postawiła na swobodniejszą stylizację i na spotkaniu pojawiła się w dresie.

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-MajdanRadosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan Screen instagram.com/r_majdan

Więcej o: