Koroniewska i Dowbor teraz i 18 lat temu. "Znajdź pięć różnic na zdjęciach". Fani oceniają: Dla Aśki czas bardziej łaskawy

Joanna Koroniewska zestawiła na Instagramie dwa zdjęcia z Maciejem Dowborem - aktualne i zrobione 18 lat temu podczas pamiętnego wywiadu, który zbliżył do siebie początkującego dziennikarza i młodą aktorkę. Fani ocenili metamorfozy małżonków.

Joanna Koroniewska poznała Macieja Dowbora niemal dwie dekady temu podczas wywiadu, którego udzielała mu na planie serialu "M jak miłość". Po osiemnastu latach pokazała kadr z tego spotkania, który zestawiła z aktualnym zdjęciem. Bardzo się zmienili?

Zobacz wideo Lubicie poczucie humoru Dowborów?

Koroniewska i Dowbor razem na zdjęciu sprzed lat

Gwiazda "M jak miłość" pochwaliła się fanom, jak wyglądały początki jej znajomości z przyszłym mężem. Zachęciła internautów do tego, by komentowali zmiany, które widzą na dwóch udostępnionych przez nią fotografiach.

Znajdź pięć różnic na tych dwóch zdjęciach. Dzieli je 18 lat, dwoje dzieci, jeden pies i wspólna chata na kredyt. @maciej_dowbor popatrz, popatrz - a u ciebie nadal problem z tą nieszczęsną koszulą. Jak uważacie, które z nas wygląda młodziej? I to nie było pytanie retoryczne - napisała z humorem na Instagramie.

Joanna KoroniewskaKoroniewska opublikowała zdjęcie córek. Pozowały w identycznych strojach kąpielowych

Koroniewska na obu zdjęciach zaprezentowała się w nisko spiętym koczku, a jedyną widoczną na pierwszy rzut oka różnicą w jej wyglądzie jest zmiana koloru włosów z ciemnych na jasny odcień blondu. Użytkownicy social mediów dogłębniej przeanalizowali metamorfozę Dowbora. 

 
Jedyna różnica - mąż ci się postarzał.
Dla Aśki czas jest zdecydowanie bardziej łaskawy. Oprócz tego, że kolor włosów inny, to reszta bez zmian, a u Maćka... No cóż - wytykali w żartach

Niektórzy jednak stanęli w obronie dziennikarza. 

Dowbor jest znacznie przystojniejszy i bardziej męski - skomplementował jeden z internautów.
Ja widzę świetnie dobraną parę. Na pierwszym zdjęciu nieśmiałą, a na drugim zdecydowanie zadowoloną z życiowego wyboru - pochwaliła fanka.

Na szczęście zarówno Joanna Koroniewska, jak i Maciej Dowbor z dystansem podchodzą do widocznych w wyglądzie skutków upływu czasu. 

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk w "DDTVN" opowiedziała o wynikach matur

Więcej o: