Córka Joanny Kurowskiej zadebiutowała w nagrodzonej produkcji. Mama pęka z dumy. "Trudno, chwalę się"

Joanna Kurowska musi być bardzo dumna z córki, ponieważ Zosia zapragnęła być aktorką i już udaje jej się realizować marzenie - właśnie do kin wszedł film, w którym ma swój udział.

Joanna Kurowska to aktorka znana z takich produkcji jak "Czterdziestolatek - 20 lat później", "Graczykowie", "O mnie się nie martw". Jej córka, Zofia Świątkiewicz, postawiła iść w ślady mamy i, jak widać, całkiem słusznie. Film z jej udziałem otrzymał ostatnio kilka nagród, a od 18 czerwca możemy go obejrzeć w kinach. 

Zobacz wideo Joanna Kurowska ocenia zdjęcia córki na Instagramie

Joanna Kurowska z córką ZofiąCórka Kurowskiej o nauce zdalnej: Trochę się zawiodłam. Studiuje z synem Szelągowskiej

Córka Joanny Kurowskiej zagrała w "Ostatnim komersie" 

Joanna Kurowska ma córkę, Zofię Świątkiewicz, która zdecydowała się zostać aktorką. W jednym z wywiadów przyznała nawet, że nie rozważała innej opcji. Jest studentką Wydziału Aktorskiego PWSFTviT w Łodzi i już ma na swoim koncie pierwsze role. Zagrała m.in. w "Klanie" oraz "O mnie się nie martw", natomiast teraz do kin trafił film "Ostatni komers", w którym wciela się w postać Julii.

Zobacz też: Joanna Kurowska gościła w studiu "Dzień Dobry TVN". Zabrała ze sobą córkę. Podobieństwo jest uderzające

17 czerwca odbyła się oficjalna premiera - mogliśmy zobaczyć córkę Kurowskiej na ściance. Dziewczyna zdecydowała się na prostą i dosyć luźną stylizację, szczególnie w porównaniu do kolegów ze ścianki, którzy przyodziali eleganckie stroje. Zosia miała na sobie czarną, krótką sukienkę, buty w tym samym kolorze i opadający sweter.

Córka Joanny KurowskiejCórka Joanny Kurowskiej instagram.com@joannakurowska_official

Mama pochwaliła się na Instagramie, że film już zdobył kilka nagród w Gdyni. 

Pięć nagród w Gdyni, rola drugoplanowa mojej córki. Chwalę się, trudno - napisała rozbawiona Joanna Kurowska.

Joanna Kurowska, Krzysztof KrawczykJoanna Kurowska wspomina Krzysztofa Krawczyka. "Żył jak chciał"

Wcale się nie dziwimy - Kurowska faktycznie ma powody do dumy, tym bardziej że to jedna z pierwszych ról córki, a produkcja, w której wystąpiła, już została nagrodzona. 

Więcej o: