Joanna Kurowska gościła w studiu "Dzień Dobry TVN". Zabrała ze sobą córkę. Podobieństwo jest uderzające

Joanna Kurowska pojawiła się w miniony weekend w studiu "Dzień Dobry TVN". Nie przyszła jednak sama. Towarzyszyła jej córka, Zosia Świątkiewicz.

Joanna Kurowska ograniczyła nieco swoją medialną działalność. Zrezygnowała z pracy w serialach czy filmach na rzecz pracy w teatrze. Ostatnio, by przypomnieć o sobie, przyjęła zaproszenie TVN-u i pojawiła się w studiu "Dzień Dobry TVN". Towarzyszyła jej córka. 

Joanna Kurowska z Zosią Świątkiewicz w "Dzień Dobry TVN"

Joanna Kurowska zabrała córkę do śniadaniówki nie bez powodu. W programie poruszony był bowiem temat więzi, jaka łączy obie panie. Debiutująca na szklanym ekranie Zosia, w rozmowie z Gosią Ohme i Filipem Chajzerem przyznała, że aktorka jest bardziej jej przyjaciółką, niż mamą.

 
Mam najbardziej wyluzowaną mamę na świecie, która jest bardziej moją przyjaciółką, niż mamą - słyszymy.

Ponadto, okazuje się, że córka Kurowskiej marzy o karierze aktorskiej. Poczyniła już ku temu pierwsze kroki i niebawem zagra w filmie.

Dostałam rolę w filmie. Mam teraz malutką próbę, by być aktorką. Uczymy się roli z mamą. Siadamy razem i rozmawiamy o jej doświadczeniach - mówiła Zosia. 

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko życzyć początkującej aktorce powodzenia. Tymczasem Was zachęcamy do przejrzenia galerii. Widzicie podobieństwo pomiędzy paniami?

CW

W wideo poniżej zobaczycie, które znane gwiazdy poszły w ślady swoich rodziców. 

Zobacz wideo
Więcej o: