Joanna Kurowska gościła w studiu "Dzień Dobry TVN". Zabrała ze sobą córkę. Podobieństwo jest uderzające

Joanna Kurowska pojawiła się w miniony weekend w studiu "Dzień Dobry TVN". Nie przyszła jednak sama. Towarzyszyła jej córka, Zosia Świątkiewicz.

Joanna Kurowska ograniczyła nieco swoją medialną działalność. Zrezygnowała z pracy w serialach czy filmach na rzecz pracy w teatrze. Ostatnio, by przypomnieć o sobie, przyjęła zaproszenie TVN-u i pojawiła się w studiu "Dzień Dobry TVN". Towarzyszyła jej córka. 

Joanna Kurowska z Zosią Świątkiewicz w "Dzień Dobry TVN"

Joanna Kurowska zabrała córkę do śniadaniówki nie bez powodu. W programie poruszony był bowiem temat więzi, jaka łączy obie panie. Debiutująca na szklanym ekranie Zosia, w rozmowie z Gosią Ohme i Filipem Chajzerem przyznała, że aktorka jest bardziej jej przyjaciółką, niż mamą.

Mam najbardziej wyluzowaną mamę na świecie, która jest bardziej moją przyjaciółką, niż mamą - słyszymy.

Ponadto, okazuje się, że córka Kurowskiej marzy o karierze aktorskiej. Poczyniła już ku temu pierwsze kroki i niebawem zagra w filmie.

Dostałam rolę w filmie. Mam teraz malutką próbę, by być aktorką. Uczymy się roli z mamą. Siadamy razem i rozmawiamy o jej doświadczeniach - mówiła Zosia. 

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko życzyć początkującej aktorce powodzenia. Tymczasem Was zachęcamy do przejrzenia galerii. Widzicie podobieństwo pomiędzy paniami?

CW

W wideo poniżej zobaczycie, które znane gwiazdy poszły w ślady swoich rodziców. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (16)
Joanna Kurowska gościła w studiu "Dzień Dobry TVN". Zabrała ze sobą córkę. Podobieństwo jest uderzające
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 27

  Redaktorzy plotka powinni skorzystać z pomocy okulisty. Bo te bzdury są wręcz irytujące!

 • Gość: rrr

  Oceniono 28 razy 22

  co za przypadek, "dostała" rolę, przechodziła z tragarzami rola jej wpadła,
  te dzieci aktorów to mają szczęście do ról

 • Gość: gość

  Oceniono 17 razy 13

  Córka pani kurowskiej jest podobna do śp. olca.

 • Gość: Ja

  Oceniono 23 razy 11

  Mamusia szkarada napompowana botoksem!

 • Gość: koala

  Oceniono 10 razy 10

  Kobieto nie zakladaj takich buciorow, wygladasz okropnie!

 • Gość: kk

  Oceniono 8 razy 8

  Nie będę się dogłębnie grzebać w metamorfozach Kurowskiej i robić jej wiwisekcji, ale widać, ze kobieta walczy o siebie, swój wygląd z różnym, w większości, nietrafionym skutkiem, ale na szczęście uczy się na błędach i stara si korygować to co nie wyszło.
  Tylko alej szału nie ma i chyba lustra nie ma. Oglądałam jej zdjęcia w młodości, to całkiem fajna kobieta była. Niestety z wiekiem przybywa nam często nie tam gdzie trzeba, rysy sie zmieniają, trudno nad tym zapanować. Kurowska uczy się na własnych błędach, jest coraz lepiej. Nawet powiem, ze byłoby ok, tylko trzeba jeszcze dopracować "detale":
  - krótsza fryzur doda włosom pojemności a głowie kształtu;
  - rozjaśnić brwi i zlikwidować efekt taśmy klejącej, zmienić ich linię, żeby "podnosiły" oko, a nie je "zgniatały";
  - zmenic długość spodni i rodzaj butów, zeby wydłużyć nogi i schować szerokie, "napuchnięte stopy"; nie wiem, czy Kurowska ma problemy z wodą w organizmie, czy ma taką budowę; to nie krytyk, na pewne rzeczy nie mamy pływu, ale defekty chowamy, a eksponujemy atuty; te buty eksponują wszytskiie te problemy; stopy sie w nich ni mieszczą i dosłownie z nich przelewają, a spodnie "do kostki" jeszcze dodatkowo to podkreślają; Wystarczyłyby długi spodnie z szerszymi nogawkami, ale z lejącego materiału i pełne z przodu buty, których tylko czubek wystawałby spod długich nogawek, a dodatkowo taki fason wydłuż i wyszczupli sylwetkę.;
  A córka śliczna:)

 • Gość: Gj

  Oceniono 18 razy 8

  Bardzo ładne dziewczynka

 • Gość: d ewe

  Oceniono 13 razy 7

  Tej pani juz dziekujemy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX