Joanna Kurowska znów wygląda inaczej. Twarz o niebo lepsza niż ostatnio, ale co się stało z samymi brwiami?

Joanna Kurowska jako jedna z nielicznych polskich gwiazd otwarcie mówi o korzystaniu z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Na najnowszych zdjęciach wygląda całkiem korzystnie, jednak mamy zastrzeżenia co do jej brwi.

W miniony poniedziałek odbyła się premiera nowego albumu Anny Jurksztowicz. Z artystką przyjaźni się Joanna Kurowska, której oczywiście nie zabrakło na wydarzeniu.

Joanna Kurowska majstruje przy twarzy?

Kilka lat temu aktorka wzbudziła spory niepokój przez to, co stało się twarzą. Każde jej wyjście na branżową imprezę budziło wielkie zainteresowanie, głównie z powodu wyraźnych zmian, jakie zachodziły na jej buzi. Kurowska nigdy nie ukrywała, że regularnie używa botoksu i nie wykluczała też poddania się w przyszłości operacji plastycznej.

Ja się nie starzeję  z godnością. Jak za kilka lat mi wszystko pospada, to poddam się operacji plastycznej. Nie mówię tak, nie mówię nie - wyznała w jednym z wywiadów w 2011 roku.

Joanna Kurowska - NAJNOWSZE ZDJĘCIA >>>

Wygląda na to, że aktorka ograniczyła stosowanie wypełniaczy. O ile twarz aktorki wygląda lepiej niż ostatnio, z niepokojem patrzymy natomiast na jej brwi. Zbyt ciemny kolor użytego kosmetyku, kształt odrysowany od tzw. szklanki... Też to widzicie? 

MM

Więcej o: