Andrzej Grabowski ma dwie córki. Obie wdały się w rodziców. To znane aktorki

Choć Andrzej Grabowski stroni od mediów społecznościowych, to jego córki są w nich bardzo aktywne. Dzieli je spora różnica wieku, ale są do siebie bardzo podobne.

Andrzej Grabowski do 2008 roku był związany z aktorką Anną Tomaszewską. Para doczekała się dwóch córek, które talent aktorski odziedziczyły po rodzicach. Obie są aktorkami, a na koncie mają sporo ról. Jedną z pań możemy aktualnie oglądać w serialu TVN7 "Zakochani po uszy".

Zobacz wideo Andrzej Grabowski uważa, że powróciła cenzura

Andrzej Grabowski ma córki, które aktorstwo mają w genach

Andrzeja Grabowskiego nie trzeba nikomu przedstawiać. Dzięki dziesiątkom ról w filmach historycznych, kryminałach, komediach oraz kultowym sitcomie "Świat według Kiepskich" aktor szybko stał się ulubieńcem widzów. Nie wszyscy jednak wiedzą, że Grabowski ma dwie dorosłe córki, które poszły w jego ślady.

Choć różnica wieku między Zuzanną a Katarzyną wynosi osiem lat, są do siebie bardzo podobne. Ta pierwsza ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie i występowała m.in. na deskach Teatru Dramatycznego czy Teatru 6. Piętro. Zadebiutowała już jako dziecko, kiedy u boku Andrzeja Grabowskiego i Anny Tomaszewskiej wystąpiła w niemieckiej produkcji.

Śmiesznie się z tatą grało, tata nas kontroluje. On grając, gra, ale równocześnie patrzy, co my tam na tej scenie robimy. Potrafił pokazać mi ręką, żebym używała mniej emocji. Mówię: Tato, nie pokazuj mi w trakcie spektaklu czegoś takiego - powiedziała w jednym z wywiadów Zuzanna Grabowska.
 

Katarzyna skończyła łódzką filmówkę i jest dobrze znana widzom takich seriali jak "Zakochani po uszy" czy "M jak miłość". W 2017 roku otrzymała nagrodę im. Wiesława Nowickiego dla młodych łódzkich talentów

 

Pomimo rozwodu rodziców, do którego doszło w 2008 roku, rodzinna jest bardzo zżyta. Można powiedzieć, że to prawdziwie aktorski klan. Dlaczego? Otóż aktorami są również mężowie córek Andrzeja Grabowskiego. Zuzanna Grabowska wzięła ślub z Pawłem Domagałą, a Katarzyna wyszła za Damiana Kulca.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.