Pamiętacie Peggy z serialu "Świat według Bundych"? Po jej ognistych włosach nie ma śladu. Tak dziś wygląda Katey Sagal

Bez "Świata według Bundych" nie byłoby "Świata według Kiepskich". Pamiętacie Peggy Bundy, żonę głównego bohatera amerykańskiego serialu? Sprawdziliśmy, co dziś słychać u Katey Sagal.

Popularność przyniosła jej rola w "Świecie według Bundych". Serial gromadził przed telewizorami miliony widzów na całym świecie. Mowa o Katey Sagal, która wcielała się w jedną z najbardziej charakterystycznych postaci telewizji ostatnich lat - Peggy Bundy, żonę głównego bohatera. Dziś po jej bujnej, rudej, natapirowanej i ognistej fryzurze nie ma już śladu. Zobaczcie, jak dziś wygląda i czym się zajmuje. 

Zobacz wideo Najsłynniejsze wpadki w filmach, serialach i nie tylko! Czy naprawdę nie dało się ich uniknąć?

Katey Sagal - Peggy Bundy z serialu "Świat według Bundych"

Katey Sagal ma dziś 67 lat i wciąż pracuje jako aktorka. W 2020 roku zagrała m.in. w serialu Netfliksa "Już nie żyjesz", a wcześniej użyczyła głosu dla animowanej produkcji "Futurama". Prywatnie jest matką trójki dzieci i żoną amerykańskiego filmowca Kurta Suttera. Wizualnie Sagal wciąż jest piękną kobietą - chociaż jako prywatna osoba prezentuje się zdecydowanie mniej "wybuchowo" niż postać z serialu, w którą się wcielała. Aktorka za kreowanie postaci Peggy czterokrotnie otrzymała nominację do Złotego Globu, jednak ostatecznie nagrodę uzyskała za inną produkcję - "Synowie Anarchii". 

 

"Świat według Bundych" był emitowany aż w 46 krajach, w tym oczywiście również w Polsce. Przedstawiał losy rodziny Bundych - Ala, jego żony Peggy i ich dwójki dzieci. To właśnie na jego kanwie powstał powstał później kultowy już polski odpowiednik, czyli "Świat według Kiepskich".

Być może niewielu z was zdaje sobie sprawę, że aktorka próbowała swoich sił także w muzyce. Gwiazda na swoim koncie ma aż trzy krążki długogrające. Ostatni z nich, "Uncovered", pochodzi z 2013 roku. 

 

Oglądaliście "Świat według Bundych"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.