Kinga Rusin na zdjęciu z mamą Marią na Malediwach. Internauci: Ale podobne!

Kinga Rusin opublikowała na Instagramie zdjęcie ze swoją mamą Marią. Dziennikarka złożyła rodzicielce wzruszające życzenia. Fani przyznali zgodnie w komentarzach, że wyglądają jak siostry. Co za podobieństwo.

Kinga Rusin już prawie od roku nie mieszka w Polsce. Dziennikarka wybrała bardziej tropikalny klimat i spędza czas na Malediwach. Z okazji Dnia Mamy opublikowała wzruszający wpis na Instagramie i pokazała zdjęcie z matką. Internauci byli w lekkim szoku, bo obie panie wyglądają jak siostry. 

Zobacz wideo Kinga Rusin na prezentacji ramówki TVN

BrodkaBrodka wróciła do Polski, ale nie zagrzeje tu miejsca. Zmusił ją lockdown

Kinga Rusin na zdjęciu z mamą

Kinga Rusin jest w stałym kontakcie z fanami i regularnie publikuje na swoim profilu fotki, na których pozuje w bajkowej scenerii. Dziennikarka często chwali się osiągnięciami córek, z których jest bardzo dumna. Niedawno odwiedziła ją jej córka Pola i zrobiła mamie sesję podczas ćwiczenia jogi. Kinga nigdy nie ukrywała też, że ma świetne relacje ze swoją mamą. Przyznała, że zawsze mogła na nią liczyć. Na Instagramie postanowiła się nią pochwalić. Opublikowała zdjęcia z Marią Rusin i opatrzyła je wzruszającym wpisem, w którym podziękowała mamie za lata wsparcia i pomocy. 

Wszystkim Mamom, dziś i każdego innego dnia - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! Cieszę się, że mogę choć trochę odwdzięczyć się mojej Mamie za te wszystkie lata, które mi poświeciła, za wyrzeczenia, za stawianie moich potrzeb ponad własnymi. Podziwiam moją Mamę za to, że wzięła cały trud wychowania i wykształcenia mnie na siebie. Bez słowa, bez oczekiwań, że "się zwróci". Zawsze we mnie wierzyła, nigdy mnie nie ograniczała w moich fantazjach, wspierała na miarę możliwości. To dług, którego nigdy się nie spłaci, nawet jakby się bardzo chciało. Mamusiu, dziękuję za wszystko - napisała dziennikarka. 
 

Katarzyna Dowbor"Nasz nowy dom". Dowbor odwiedziła uczestników. To, co zobaczyła, ją przeraziło

Fani w komentarzach zasypali Kingę i jej mamę komplementami. Teraz dokładnie widać, po kim dziennikarka odziedziczyła urodę. Kinga, podobnie jak jej mama, nie wygląda na swój wiek i może pochwalić się dobrymi genami. 

Ale podobne. 
Dwie piękne kobiety.
Jest Pani tak bardzo podobna do mamy - czytamy. 

Wy też widzicie podobieństwo? 

Więcej o: