Julia Wieniawa zrobiła sobie zdjęcie w wannie. Przy okazji pochwaliła się luksusową łazienką. Ale lustra!

Julia Wieniawa chętnie chwali się swoim nowym apartamentem na Żoliborzu. Tym razem młoda gwiazda pokazała kawałek swojej łazienki. Luksusowo?

Pod koniec 2020 roku Julia Wieniawa wprowadziła się do nowego mieszkania na warszawskim Żoliborzu. Według doniesień mediów apartament miał ją kosztować nawet dwa miliony złotych. 22-letnia gwiazda już od kilku miesięcy pokazuje wnętrza swojego nowego lokum za pośrednictwem Instagrama. Tym razem przyszła kolej na łazienkę. 

Zobacz wideo Julia Wieniawa opowiedziała o swoim złym samopoczuciu, a przy okazji pokazała toaletkę

Julia Wieniawa pokazuje luksusową łazienkę

Wieniawa jeszcze pod koniec roku radziła się fanów, w jaki sposób ma urządzić nową łazienkę. Młoda aktorka pokazała wówczas swoim obserwującym dwie wersje wnętrza - jedną z ogromnym lustrem nad sedesem, a drugą bez lustra. Choć w ostateczności zdecydowała się na drugie rozwiązanie, to i tak nie brakuje tu lustrzanych odbić. Odbijając się w jednym z nich podczas kąpieli, zrobiła sobie zdjęcie i podzieliła się nim z fanami. Na fotografii widzimy, że zadbała nie tylko o lustra, ale i zielony akcent w postaci pokaźnej rośliny, która częściowo zasłoniła ją na zdjęciu. 

Julia Wieniawa w łazienceJulia Wieniawa w łazience fot. screen InstaStories @juliawieniawa

Młoda gwiazda chętnie robi sobie zdjęcia w swoim luksusowym lokum, chwaląc się jego atutami. W ostatnim czasie ćwiczyła jogę na tarasie, co również - ku zadowoleniu fanów - ochoczo zrelacjonowała na swoim Instagramie. Obserwatorzy nie ukrywali zachwytu nad tarasem Wieniawy, licznie komplementując go w komentarzach

 

Ostatnio Julia Wieniawa i jej chłopak, Nikodem Rozbicki, świętowali pół roku bycia razem. Młody aktor nie zapomniał o prezencie dla kochanej, wręczając jej piękny bukiet róż. Myślicie, że uczucie, które ich łączy przetrwa próbę czasu?