Julia Wieniawa w końcu może korzystać z uroków tarasu. Nieźle go udekorowała. Prawdziwa dżungla w centrum miasta

Julia Wieniawa już od kilku miesięcy chwali się swoim luksusowym mieszkaniem. W końcu w Warszawie dopisała pogoda, a aktorka mogła skorzystać z przestronnego tarasu. Internauci chwalą jego wystrój.

Julia Wieniawa kilka miesięcy temu przeprowadziła się do wymarzonego mieszkania. Młoda gwiazda chętnie pozuje w swoim luksusowym lokum i chwali się jego wnętrzami. W przestronnej kuchni największe wrażenie robi złoty okap, a w łazience marmurowa umywalka. W apartamencie nie zabrakło także specjalnie wydzielonego miejsca do praktyki jogi. W końcu nadeszły pierwsze ciepłe dni, a Julka zaczęła korzystać z pięknego tarasu. Jesteście ciekawi, jak go udekorowała?

Zobacz wideo Wieniawa gotuje rosół

Julia Wieniawa w końcu może korzystać z uroków tarasu. Nieźle go udekorowała. Prawdziwa dżungla w centrum miasta

Wieniawa wyszła na swój bardzo przestronny taras, aby poćwiczyć na świeżym powietrzu. Pogoda jej dopisywała, słońce pięknie świeciło, a na niebie nie było ani jednej chmurki. Trzeba przyznać, że znajduje się tutaj naprawdę dużo przestrzeni. Podłoga i ciężkie ławki wykonano z ciemnego drewna, a w każdym zakątku poustawiano sporych rozmiarów rośliny.

Sport na świeżym powietrzu to coś, na co najbardziej czekałam. Wreszcie przyszła pogoda, która pozwala mi cieszyć się z uroków posiadania tarasu - napisała.
 

Internauci byli pod wrażeniem tymi widokami. W komentarzach licznie zachwycali się tarasem.

Przecudownie tam masz, pozytywne zazdro.
Piękny ten taras. Chyba bym cały dzień mogła tam przesiedzieć.
Tras sztos! - pisali licznie.

Ostatnio Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki świętowali pół roku swojego związku. Aktor nie zapomniał o prezencie dla ukochanej, a ta pochwaliła się nim na Instagramie. Niezły z niego romantyk! Myślicie, że to miłość już na całe życie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.