Hubert Urbański pokazał zdjęcie z młodości. "Z tym Hubertem szłabym jak w dym". Tylko spójrzcię na tę zawadiacką fryzurę

Hubert Urbański podzielił się ze swoim obserwatorami zdjęciem, na którym ma zaledwie 23 lata. Fani są pod wrażeniem młodzieńczego uroku prezentera.

Hubert Urbański jest jedną z bardziej lubianych gwiazd telewizji w Polsce. Już od 1999 roku towarzyszył Polkom i Polakom prowadząc takie programy, jak: "Pytanie na śniadanie", "The Voice of Poland" czy "Bitwa na głosy", a aktualnie jest gospodarzem "Milionerów". Znakiem charakterystycznym prowadzącego są niewątpliwie jego siwe, obcięte na krótko włosy. Do takiego wizerunku przyzwyczaił już wszystkich telewidzów, dlatego kiedy wrzucił swoje zdjęcie z młodości, to wśród jego obserwatorów można było zauważyć niemałe poruszenie. 

Zobacz wideo Tego nie da się 'odzobaczyć', czyli wpadki telewizyjne, które zapamiętamy na długo

Kamil i Iza są razem po programie?"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil i Iza są razem? Jego wpis wiele sugeruje

Hubert Urbański pokazał zdjęcie z młodości

Fotografia z 1989 roku zrobiona została na Rynku Starego Miasta w Warszawie. Zaledwie 23-letni Hubert Urbański patrzy zawadiacko w obiektyw, z lekkim uśmiechem na twarzy. Trzeba przyznać, że ta niespecjalnie się zmieniła - największą różnicą między kiedyś, a teraz są włosy Urbańskiego. Dawna fryzura prezentera była dużo bardziej gęsta, a zaczesane lekko na lewy bok włosy dodawały mu młodzieńczej werwy i uroku.

 

Komentarze pod fotografią są niezwykle przychylne i komplementują urodę prezentera. Padły nawet sformułowania, że ten starzeje się jak wino:

Jest Pan jak wino -  im starsze tym lepsze.

Inni zaś doszukują się podobieństwa do Jerzego Chojnickiego, postaci z Klanu:

Myślałem, że to Jerzy z Klanu za młodu.

Wedle jeszcze innych Urbański jest wiecznie młody i nic się nie zmienia:

W zasadzie to Pan się nie zmienia, jedynie kolor włosów inny, forever young.

Nie zabrakło również dość intymnego wyznania i pikantnej deklaracji od jednej z fanek:

Z tym Hubertem szłabym jak w dym... A tego się boję.

Andrzej Duda na Wawelu / Pogrzeb Krzysztofa KrawczykAndrzej Duda ruszył na Wawel, ale oddał hołd Krawczykowi. Odczytano jego list

A wam, z którego okresu Hubert Urbański podoba się najbardziej?