Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Artystę żegnają: żona Ewa, politycy oraz osoby z branży

10 kwietnia w Łodzi odbył się uroczysyty pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Na mszy świętej oraz cmentarzu pojawiła się rodzina zmarłego piosenkarza, a także inne gwiazdy z show-biznesu.

W Poniedziałek Wielkanocny zastała nas smutna informacja o śmierci Krzysztofa Krawczyka. Piosenkarz zmarł w wieku 74 lat, a wcześniej był hospitalizowany z powodu zakażenia się koronawirusem. Dwa dni przed śmiercią wyszedł ze szpital. Mówił wówczas w mediach, że czuje się bardzo dobrze i cieszy się, że spędzi święta wśród najbliższych. Niestety zaledwie dwa dni później sytuacja znacznie się zmieniła.  Wiadomo, że przyczyną śmierci nie był COVID-19, a choroby współistniejące. Poinformowała o tym żona artysty - Ewa Krawczyk. 

Ewa Krawczyk, Krzysztof Krawczyk12 lat temu dziennikarka odebrała telefon od żony Krawczyka. Piękny gest muzyka

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka został zaplanowany na godzinę 12. Msza żałobna odbyła się w archikatedrze w Łodzi. Krzysztofa Krawczyka pożegnała żona, rodzina, a także przyjaciele z show-biznesu, wśród których znalazł się m.in. Robert Janowski, Norbi i Marian Lichtman. Pojawił się też Daniel Olbrychski, który podczas nabożeństwa czytał List Św. Pawła do Koryntian. W mszy uczestniczył również minister Piotr Gliński. 

Krzysztof KrawczykOstatnia wola Krzysztofa Krawczyka. Zostanie pochowany z tym, co kochał

Ciało Krzysztofa Krawczyka zostanie pochowane o godz. 15. na cmentarzu w Grotnikach, pod Łodzią, gdzie mieszkał artysta. 

Więcej zdjęć z pogrzebu Krzysztofa Krawczyka zobaczycie w naszej galerii. 

Zobacz wideo Nie ma ich wśród nas, ale ich utwory zna każdy. Wodecki zostawił „Chałupy Welcome to”, a Kora „Krakowski spleen”

ZOBACZ TEŻ: Książę Filip był osobą dość oziębłą, ale na swój sposób kochał Williama i Harry'ego. Po śmierci Diany bardzo im pomógł