"Zbuntowany anioł": Martita walczyła o serce Ivo i jego wujka. Jak dziś wygląda pokojówka rodziny Di Carlo?

Valeria Lorca wcielała się w rolę Martity, jednej z pokojówek, w serialu "Zbuntowany Anioł". Jak dziś wygląda argentyńska aktorka?

Telenowela "Zbuntowany Anioł" została wyemitowana po raz pierwszy ponad dwadzieścia lat temu i szybko podbiła serca widzów na całym świecie. Fani tej produkcji nadal mogą ją oglądać. TV Puls nieustanie emituje "Zbuntowanego Anioła". Od czasu emisji pierwszego odcinka minęło wiele lat, więc nic dziwnego, że bohaterowie bardzo się zmienili. Co jakiś czas pokazujemy, jak dziś wyglądają i co robią aktorzy związani z serialem. Pamiętacie Martitę, jedną z pokojówek w domu rodziny Di Carlo? Sprawdziliśmy, jak zmieniła się Valeria Lorca, wcielająca się w tę rolę.

Zobacz wideo "Nasha Natasha" to rosyjski dokument o Natalii Oreiro. Pokaże go Netflix

"Zbuntowany anioł". Valeria Lorca - kiedyś i dziś

Martita, choć była jedną z pokojówek w domu w bogatej rodzinie Di Carlo, to nie przyjaźniła się z pozostałymi pokojówkami - Motylkiem, Glorią czy samą Milagros. Martita marzyła o zmianie swojego statusu i niemal za wszelką cenę starała się to osiągnąć, dlatego postanowiła podbić serce Ivo, by wejść do wyższych sfer. Niestety, Ivo był nieugięty, ale Martita nie traciła nadziei. Romansowała także z wujkiem Ivo, Danielem. Też bezskutecznie.

Anna Wójcik - Kasia Solejuk z 'Rancza'Jak wygląda dziś Kaśka Solejuk? Aktorka wyrosła na piękną kobietę z burzą loków

Jak dziś wygląda serialowa intrygantka? Valeria Lorca na początku maja skończy 53 lata i dziś znacznie częściej gra w spektaklach teatralnych niż w filmach czy serialach. Choć i takie role ma na swoim koncie. Argentyńska aktorka spełnia się także w życiu prywatnym - jest mężatką i matką 17-letniego syna, Lucio. Valeria aktywnie prowadzi swój instagramowy profil, gdzie dzieli się nie tylko swoim życiem zawodowym, ale też prywatnym. 

Poznalibyście Valerię Lorcę po tylu latach? Jej zdjęcia zobaczycie w naszej galerii. 

Agata Mróz, Liliana Olszewska, Jacek OlszewskiCórka Agaty Mróz skończyła 13 lat. Liliana też odnosi sukcesy w siatkówce

Więcej o: