Córka Agaty Mróz skończyła 13 lat i interesuje się siatkówką. Ojciec był przeciwny. "Przez wiele lat próbowałem ją powstrzymać"

Córka Agaty Mróz i Jacka Olszewskiego skończyła 13 lat. Liliana, jak jej matka, też zainteresowała się siatkówką. Myśli również o przygodzie w modelingu.

Na początku czerwca 2008 roku zmarła Agata Mróz, polska siatkarka, a także reprezentantka Polski w latach 2003-2006. Kobieta chorowała na białaczkę. Mimo to po ślubie z Jackiem Olszewskim zaszła w ciążę i zdecydowała się urodzić dziecko. Córka pary, Liliana, urodziła się 4 kwietnia 2008 roku. Dwa miesiące później, 26-letnia Agata Mróz zmarła. Dziś miałaby 39 lat, a pamięć o niej podtrzymują jej mąż i córka. 

Zobacz wideo Bartosz Kurek o koronawirusie: Nie słuchajmy blogerów, modelek, gwiazd

Córka Agaty Mróz ma 13 lat

Liliana, córka Agaty Mróz i Jacka Olszewskiego, kilka dni temu skończyła 13 lat. Nastolatka tak jak jej matka interesuje się siatkówką. Liliana wraz z ojcem jakiś czas temu pojawili się w programie "Pytanie na śniadanie" i nieco opowiedzieli o zainteresowaniach nastolatki. Liliana od trzech lat gra w siatkówkę w klubie KS Saska i ma już na koncie kilka sukcesów. Co ciekawe, jej ojciec początkowo był przeciwny, by trenowała właśnie ten sport.

Ja ją przez wiele lat próbowałem powstrzymać od siatkówki, bo wszyscy mówili, że skoro mama grała, to córka też powinna grać - wyznał.

Liliana przyznała, że sukcesy cieszą ją i motywują, ale też stara się nie załamywać, kiedy spotka ją niepowodzenie. Podkreśliła, że najważniejsze jest wierzyć w siebie. I najwidoczniej Liliana w siebie mocno wierzy, bo postanowiła sprawdzić się nie tylko w roli siatkarki. Jest otwarta na przygodę w branży mody i trzeba przyznać, że ma zadatki na modelkę. Liliana zdradziła, że ma 174 cm wzrostu.

Myślę, że spróbujemy. Lila się jeszcze trochę wstydzi. Może nie jako karierę modelki, bo to jest ciężkie, ale jako przygodę na pewno chcielibyśmy spróbować. Mamy znajomego, który prowadzi agencję, więc pewnie to zrobimy - dodał Jacek Olszewski.

Jest podobna do matki?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.