Ostatnie słowa Krzysztofa Krawczyka. Wypowiedział je do żony tuż przed śmiercią

Menedżer Krzysztofa Krawczyka zdradził, jak brzmiały słowa artysty, które wypowiedział tuż przed śmiercią. W czuły sposób zwrócił się do swojej ukochanej żony Ewy.

Ostatnie chwile Krzysztofa Krawczyka minęły u boku najbliższej mu osoby - żony Ewy. Muzyk, który zmarł niespodziewanie w Poniedziałek Wielkanocny, zdążył tuż przed śmiercią zwrócić się w czuły sposób do ukochanej.

Edyta Górniak, Krzysztof KrawczykEdyta Górniak opłakuje Krzysztofa Krawczyka. "Ryczę jak dziecko"

Zobacz wideo Nie ma ich wśród nas, ale ich utwory zna każdy. Wodecki zostawił „Chałupy Welcome to”, a Kora „Krakowski spleen”

Ostatnie słowa Krzysztofa Krawczyka przed śmiercią

Menedżer artysty, Andrzej Kosmala, ujawnił, jakie słowa padły z ust Krzysztofa Krawczyka tuż przed jego śmiercią. Artysta przebywał w domu, gdzie razem z żoną - Ewą Krawczyk - świętował Wielkanoc. Kiedy w poniedziałek rano miał poczuć się gorzej, jego partnerka niezwłocznie wezwała karetkę. Jak relacjonuje Kosmala w rozmowie dla "Super Expressu", choć z minuty na minutę było coraz gorzej, to zdążył jeszcze w osobisty sposób zwrócić się do ukochanej:

Krzysztof tracił przytomność. Z minuty na minutę było coraz gorzej. Zdążył jednak pożegnać się z Ewą. Ostatnie słowa, jakie do niej powiedział, to "Moja kochana laleczko". 

Krawczyk na polskiej scenie muzycznej był obecny od prawie pięciu dekad. Artysta wydał ponad 100 płyt - studyjnych, koncertowych, jak i kompilacji. Był nazywany "polskim Elvisem Presleyem" i porównywano go nawet do Johnny'ego Casha. 

Żona muzyka, Ewa Krawczyk, zaprzeczyła, że Krzysztof Krawczyk zmarł na COVID-19. Powodem jego śmierci miały być choroby współistniejące. 

Izabella KrzanIzabella Krzan na zdjęciu z ukochanym. Fan zawiedziony: Złamałaś mi serce

Przypominamy, że pogrzeb Krzysztofa Krawczyka odbędzie się prawdopodobnie pod koniec tego tygodnia. Według tabloidu "Fakt", artysta zostanie pochowany na cmentarzu w Grotnikach pod Łodzią, gdzie mieszkał. Uroczystość prawdopodobnie będzie miała charakter państwowy.