Izabella Krzan na zdjęciu z ukochanym. Dominik uroczo się uśmiecha. Fan zawiedziony: Złamałaś mi serce

Izabella Krzan spędziła święta z ukochanym. Pochwaliła się wspólnym zdjęciem. Widać, że się bardzo kochają. "I tak 24/7".

Chyba nikt nie podejrzewał, że skromna i nieśmiała Izabella Krzan, która wygrała w 2016 roku konkurs piękności, stanie się główną bohaterką kolorowych czasopism i serwisów internetowych. Celebrytka musiała chwilę poczekać na swoją szansę, a ta nadeszła kilkanaście miesięcy później - rozpoczęła pracę w "Kole Fortuny", a dziś oprócz teleturnieju współprowadzi także śniadaniówkę. Jak widać, w życiu zawodowym wiedzie jej się świetnie, prywatnie też nie ma na co narzekać. Jest szczęśliwie zakochana w przystojnym Dominiku. Ich najnowsze selfie zachwyciło internautów.

Zobacz wideo Izabella Krzan o prowadzeniu "Pytania na śniadanie" zamiast Marzeny Rogalskiej

Izabela Krzan na zdjęciu z ukochanym. Fan zawiedziony: Złamałaś mi serce

Izabella Krzan opublikowała w Poniedziałek Wielkanocny selfie z ukochanym. Prowadząca "Pytania na śniadanie" po raz kolejny pochwaliła się tak piękną fotografią. Kiedyś ukrywała Dominika i nie chwaliła się partnerem.

I tak 24/7 - napisała krótko pod zdjęciem Izabella.
 

Pod postem pojawiło się wiele pięknych komentarzy, przeważały emotikony czerwonych serc.

Dużo szczęścia!
Aaaaaa, jakie słodkości dwie!
Całuj, przytulaj i kochaj - życie jest takie krótkie, Izuniu.
Piękna z Was para.

Niektórzy fani Izabelli żartowali, że modelka złamała im serce, wiążąc się z Dominikiem. Niemniej jednak wszyscy z pewnością życzą parze wszystkiego, co najlepsze.

Jakim samochodem jeździ Izabela Krzan?Izabella Krzan wozi się luksusowym samochodem. Kosztuje nawet ćwierć miliona

Ostatnio para publikowała mnóstwo zdjęć z wakacji. Izabela i Dominik wybrali się na Malediwy i nie oszczędzali na wyjeździe. W rejonach, w których się zatrzymali, wynajem domku to koszt rzędu kilku tysięcy złotych za noc. Chyba było jednak warto.

Izabella Krzan na wakacjach na MalediwachTVP dobrze płaci. Rajskie wakacje Krzan tylko to potwierdzają. Widok z wanny na ocean

Więcej o: