Izabella Krzan na rajskich wakacjach. "Wymarzona łazienka". Ma widok na ocean. W tym miejscu wypoczywała też Blanka Lipińska

Izabella Krzan wyleciała w piątek na Malediwy. Była Miss Polonia wypoczywa w pięknych okolicznościach. Musiała się nieźle wykosztować. Blanka Lipińska płaciła za domek w tym miejscu kilka tysięcy złotych!

Kiedy w 2016 roku Izabella Krzan wygrała konkurs piękności, niewiele osób wróżyło jej karierę w show-biznesie. Celebrytka była stałą bywalczynią warszawskich salonów, a z czasem została prezenterką telewizyjną. Od paru sezonów współprowadzi "Koło fortuny", a od połowy lutego "Pytanie na Śniadanie". 26-latka stała się główną twarzą Telewizji Polskiej i chyba tego nie żałuje. Obserwując, na jakie wakacje wyleciała, nasuwa się jeden wniosek - w TVP dobrze płacą.

Zobacz wideo Izabella Krzan o prowadzeniu "Pytania na śniadanie" zamiast Marzeny Rogalskiej

Izabella Krzan na rajskich wakacjach

Izabella Krzan od kilku dni przebywa na Malediwach. Gwiazda pozazdrościła rajskich widoków znanym kolegom i korzystając z wolnych dni od pracy, wyleciała za granicę. Jako pełnoprawna influencerka dzielnie relacjonuje, jak dobrze jej się wiedzie. Łazienka domku nad oceanem, w którym się zatrzymała, jest po prostu boska!

Wymarzona łazienka - napisała pod zdjęciem podekscytowała Krzan.
 

Izabella nie zdradziła jeszcze, jak nazywa się hotel, w którym przebywa, jednakże ceny za noc na Malediwach to koszt rzędu kilku tysięcy złotych. Jakiś czas temu na archipelagu wypoczywała także Blanka Lipińska. Autorka słynnego już na całym świecie erotyku płaciła za domek ok. 7,5 tys. złotych za noc.

ZOBACZ TEŻBlanka Lipińska wypoczywa na Malediwach. Za jedną noc na prywatnej wyspie płaci fortunę. Znamy cenę!

Izabella powoli przyzwyczaja się do luksusu. Ostatnio pod gmach Telewizji Polskiej zajechała autem wartym ok. 250 tys. złotych. Celebrytka z pewnością ucieszyła się więc, kiedy szefostwo zaproponowało jej nową fuchę - w lutym przejęła posadę w dwójkowej śniadaniówce po Marzenie Rogalskiej.

Marzena RogalskaRogalska w bardzo szczerym wywiadzie. "Ludzie byli okrutni"

MSZ apeluje o unikanie podróży

Choć gwiazdy chętnie podróżują mimo pandemii, polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych wyjazdy zagraniczne odradza. "W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną MSZ apeluje o unikanie podróży zagranicznych, które nie są konieczne" - czytamy w komunikacie. Więcej informacji znajdziecie na rządowej stronie >>>

Więcej o: