Izabella Krzan wozi się luksusowym samochodem. Kosztuje nawet ćwierć miliona złotych

Izabella Krzan po odejściu Marzeny Rogalskiej została prowadzącą "Pytania na śniadanie" i jedną z głównych twarzy TVP. Wiadomo, jakim samochodem wozi się 26-letnia gwiazda.

Izabella Krzan w lutym tego roku zastąpiła odchodzącą z Telewizji PolskiejMarzenę Rogalską. Od tamtej pory prowadzi "Pytanie na śniadanie" u boku Tomasza Kammela, a jej kariera nabiera tempa. Do sieci wypłynęły zdjęcia samochodu, którym gwiazda dojeżdża do pracy. Takiego auta mogłoby pozazdrościć jej sporo kolegów i koleżanek z branży.  

Izabella KrzanIzabella Krzan kocha biel we wnętrzach. Jej mieszkanie jest skromne, ale ładne

Izabela Krzan wozi się samochodem za ćwierć miliona 

Izabella Krzan rozpoczęła medialną karierę w 2016 roku podczas konkursu Miss Polonia, który wygrała. Rok później rozpoczęła pracę w Telewizji Polskiej, gdzie na początku pojawiała się w roli prowadzącej cykl reportaży "Lajk!", emitowanych na TVP2 podczas "Pytania na śniadanie". Później wcieliła się w rolę hostessy w "Kole fortuny" i prowadzącej wznowionego programu "Czar par". Jej kariera nabrała tempa wraz z początkiem tego roku i decyzją Marzeny Rogalskiej o zakończeniu współpracy z Telewizją Polską.

Paulina Sykut-Jeżyna, Aneta KręglickaPaulina Sykut-Jeżyna zmieniła fryzurę. Porównują ją do Kręglickiej

Modelka dostała wtedy szansę zastąpienia starszej koleżanki i 17 lutego zadebiutowała w roli prowadzącej "Pytania na śniadanie" wraz z Tomaszem Kammelem. Do sieci wypłynęły zdjęcia Krzan wsiadającej do samochodu. Młoda gwiazda do pracy dojeżdża Mercedesem GLC 200d. Jej auto to najnowszy model GLC po liftingu, wprowadzony na rynek w 2019 roku.

Ulepszenia pojazdu dotyczyły przede wszystkim zmian stylistycznych w tym przedniej i tylnej części nadwozia, LED-owego oświetlenia czy systemu MBUX, pozwalającego na sterowanie funkcjami samochodu za pomocą głosu. Cena pojazdu w wersji podstawowej waha się w granicach 180 tysięcy złotych. Jeśli Izabela Krzan zdecydowała się dodatkowe funkcje, to mogła ona wzrosnąć aż do 250 tysięcy złotych. 

Jak widać praca w TVP popłaca i to bardzo. 

Zobacz wideo Izabella Krzan o prowadzeniu "Pytania na śniadanie" zamiast Marzeny Rogalskiej
Więcej o: